» » » Mozilla Firefox v38.0.1 Türkçe

Mozilla Firefox v38.0.1 Türkçe


Mozilla Firefox v38.0.1 Türkçe
Mozilla Firefox İndir Türkçe
 
Firefox uzun zamandır kullandığımız ve geliştirilmeye devam eden tarayıcıdır, eklenti olayı sayesinde bir zamanlar epey popüler olmuştu, bildiğiniz internet tarayıcısıdır arayüzünde güzel değişmeler oldu firefox kullanılmaya değer bir tarayıcıdır.
 
Düzenlenebilir Sekmeler:
Firefox'ta sekmeler sürükle-bırak yöntemiyle taşınarak daha aktif ve hızlı bir çalışma ortamı yaratılabiliyor. Sekmeler uygulama sekmelerine dönüştürelerek sadece ikonları görünen daha az yer kaplayan hale de dönüşebiliyor.
 
Gruplanabilir Sekmeler:
Firefox ile sekmeleri belli gruplara ayırarak çalışabilirsiniz. Böylece sekmeler arasında kaybolmadan yaptığınız işe göre ayırabilirsiniz.
 
Firefox Sync ile Senkronizasyon:
Daha önceki sürümde bir eklenti olarak karşımıza çıkan Firefox Sync, bu kez tarayıcı içine entegre edildi. Geçmiş, sekmeler, yer imleri, parolalar mobil cihazlar dahil olmak üzere sahip olduğunuz tüm cihazlar için senkronize edilebiliyor.
 
Firefox Butonu:
Sol üstte bulunan turuncu renkli Firefox butonu tarayıcı ayarlarıyla ilgili menüleri bir araya topluyor. Yer imleri, geçmiş, eklentiler, seçenekler menülerine artık bu alandan erişeceksiniz.
 
Geliştirilmiş Güvenlik:
İnternette daha güvenli ve iz bırakmadan gezmek için koruma uygulamaları güçlendirildi. Kötü niyetli yazılımların tarayıcı üzerinden kullanıcıları etkilemesi bu sayede giderek zorlaşıyor.
 
Çökme Koruması:
Firefox kullanıcıları çökme problemleriyle karşılaşmışlardır. Bu problemle ilgili şikayetler artınca yeni sürümle beraber bu sorundan kullanıcıları koruyan yeni bir özellik daha hayatımıza girdi. Bundan sonra Adobe Flash, Apple Quicktime veya Microsoft Silverlight uygulamalarında meydana gelen çökmelerden tarayıcınız etkilenmeyecek ve işlemler yarıda kalmayacak.
 
3D Web:
Web ortamında oyun ve görsel tasarımlarda modern yaklaşımların önünü açmak için WebGL desteği 3. boyutu tarayıcıya taşıyor.
Mozilla Firefox v38.0.1 Türkçe


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
24-06-2015, 18:16 26 584 7
 1. avatar
  bahmetoz 12 Temmuz 2015 00:06
  Alıntı: TeknoMobil
  internette bulunur ama tavsiye etmem şahsen

  Tavsiye etmeme nedeninizi öğrenebilirmiyim?

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  TeknoMobil 11 Temmuz 2015 17:07
  internette bulunur ama tavsiye etmem şahsen

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  bahmetoz 11 Temmuz 2015 15:18
  Portable_Mozilla Firefox arıyorum.

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  Asi Prens 27 Aralık 2011 01:01
  Teşekkür Ederim Arkadaşlar .. bu alemde Firefox Opera tercih edilmesi gereken mükemmeliğe sahip çalışmalardır özellikle opera çağ açmıştır... gerisi faso fiso heleki chrome sadece reklam kokmakta ayrıca amatör kullanıcıları kandırmaktadır explorer chrome göre daha daha güvenli ve iyidir. ama en iyileri _OperaMozilla_ kolay gelsin

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  Asi Prens 21 Aralık 2011 04:12
  Mozilla Firefox 9 yayımlandı güncellersek çok iyi olur şimdiden teşekkür ediyorum

  Cevapla | Alıntı Yap

 6. avatar
  prince of persia 19 Eylül 2010 16:34
  Opera daha iyi

  Cevapla | Alıntı Yap

 7. avatar
  ceza_05 7 Ağustos 2010 10:22
  Mozillanın üstüne tarayıcı tanımam sağ ol

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle