» » Yeryüzü ve Uzayın Keşfi Eğitim Seti Türkçe Full

Yeryüzü ve Uzayın Keşfi Eğitim Seti Türkçe Full


Yeryüzü ve Uzayın Keşfi Eğitim Seti Türkçe Full

Yeryüzü ve Uzayın Keşfi Eğitim Seti Türkçe Full

 

Dünyamızın oluşumunu, kıtaların evrimini, insanların yeryüzü ve gökyüzünü tanımlamaya çalışmalarını, keşifleri ve haritacılığı, Amerika ve Avustralya’nın keşif öykülerini, güneş sistemi ve gezegenleri, Hubble uzay teleskopu ile evrenin keşfini, Apollo projesi ve Aya yolculuğun öyküsünü ve Cassini uydusu ile Satürn’ün keşfini anlatan “Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile en kapsamlı ve güncel bilgi kaynağıdır.

 

Yeryüzü ve Uzayın Keşfi
Dünyamızın oluşumunu; kıtaların evrimini; insanların yeryüzü ve gökyüzünü tanımlamaya çalışmalarını; keşifleri ve haritacılığı; Amerika ve Avustralya’nın keşif öykülerini; güneş sistemi ve gezegenleri; Hubble uzay teleskopu ile evrenin keşfini; Apollo projesi ve Aya yolculuğun öyküsünü ve Cassini uydusu ile Satürn’ün keşfini anlatan “Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, etkileşimli özellikleri ve tamamen görsel içeriği ile en kapsamlı ve güncel bilgi kaynağıdır.

Kapsam
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım setinde, bütün bu konuları bir arada ve tek bir kutu içinde bulacaksınız. Dünyamızın ilk günlerinden uydu görüntülerine; gezegenlerden Ay yüzeyine inişe kadar birçok farklı konuya bir tıklamayla ulaşabileceksiniz. Yeryüzü ve uzay hakkında bu kadar kapsamlı bir kaynağı hiç görmediniz; çünkü bu kadar kapsamlı bir seti bir kitap olarak basmak olanaksızdır.

İçerik
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” setinde yeryüzü, gökyüzü ve insanın bunları keşfetme macerası çok ayrıntılı bir şekilde ve tamamen görsel olarak anlatılmıştır. Birçok fotoğraf, grafik, resim ve haritadan oluşan birbirinden çok farklı bölümleri bu yazılım setinde bir arada bulacaksınız.

Genel Amaçlı
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti genel amaçlı hazırlanmıştır. Evde, okulda ve işyerlerinde başvurabileceğiniz Türkçe ansiklopedik bir kaynaktır. Özellikle ilk ve orta öğretim öğrencilerinin çok ihtiyaç duyduğu güncel ve kapsamlı kaynak gereksinimini karşılayacak en ciddi eserdir. Bu eser, çocuklarınızın bütün bir öğrenim yaşamı boyunca her yıl başvuracakları en güvenilir ve görsel kaynak olacaktır.

Güncel Kaynak
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti en güncel Türkçe kaynaktır; 2007 yılı için en yeni ve düzeltilmiş bilgilerle hazırlanmıştır. İnsanların yeryüzünü ve uzayı keşfetmek için bitmez tükenmez bir merak ve enerjiyle gerçekleştirdiği projeler en güncel haliyle bu sette yer almaktadır.

Ekonomik
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, satın alabileceğiniz en ekonomik ansiklopedik kaynak setidir. Birçok bölümden oluşan bu seti kitap olarak basılabilseydi, çok pahalı bir kitap olarak satışa çıkarılmak zorunda kalacaktı. Bu açıdan bakıldığında “Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti dijital teknolojileri kullanmanın avantajını kullanarak size çok ekonomik bir paket olarak sunulmaktadır.

Güvenilir
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti içeriği Ansiklopedya tarafından hazırlandı. Eurosoft güvencesiyle kutulandı ve size ulaştırıldı. Böylece, hem içeriği hem de satış sonrası desteği ile güvenle alabileceğiniz bir eser oluşturduk. Bu eseri, hem kendiniz evde; hem de çocuğunuz, bütün bir öğrenim yaşamı boyunca okulda güvenle kullanacak.

Keşif Gemisi
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, bilgisayar kuşağı olmalarından gurur duyduğumuz çocuklarımızın seveceği bir tarz ve estetikle hazırlanmıştır. Sizler ve çocuklarınız bu yazılım setini yalnızca bilgi ararken bir başvuru kaynağı olarak değil; ama aynı zamanda, boş zamanlarınızda dünyamızı keşfetmek için kullanabileceğiniz bir keşif gemisi olarak da kullanacaksınız.

Yeni Müfredat
2006 yılında uygulanmaya başlanan ilköğretim ve ortaöğretim kurumları ders programları (müfredat) öğrencilerin bilgiyi ezberlemesini değil; araştırmasını ve keşfetmesini temel almaktadır. Ancak, öğrencilerimizin araştırma yapıp, keşfedecekleri kadar kapsamlı Türkçe kaynak bulmak olanaksızdır. “Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, işte bu nedenle çok önemli ve özeldir. Öğretmen ve öğrencilerimiz özellikle Fen Bilgisi derslerinde bu setten çok yararlanacaklar. EVRENSEL BİLGİ DAĞARCIĞI Artık her açıdan küresel bir dünyada yaşıyoruz. Küreselleşme ise evrensel ve küresel bilginin daha değerli olduğu bir süreç demektir. Başka ülkeleri ve toplumları tanımak; evrensel bilgi dağarcığına sahip olmak ve farklı olanların farkını bilmek bugünün ve geleceğin en değerli sermayesi olacak. Çünkü çocuklarımız küresel bir dünyada çalışacak ve rekabet ederek başarılı olmaya çalışacaklar. Bu nedenle, insanlık tarihinin ilk günlerinden bu yana gerçekleştirilen keşif ve buluşları bilmek ve bunları yapanları yakından tanımak evrensel bilgi dağarcığı oluşturmak açısından çok önemlidir. DİJİTAL Son on yıl yazı, fotoğraf, film, harita, ses gibi her türlü bilginin tamamen sayısallaştığı dönem oldu. “Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, tamamen dijital (sayısal) teknolojiler kullanılarak hazırlanmıştır. Bu nedenle “Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım setinde fotoğraflar bu kadar renkli; sesler bu kadar gerçekçi ve filmler bu kadar zengin olabiliyor. Ve hepsinden önemlisi, içeriği bu kadar zengin bir kaynak seti, bu kadar ekonomik olarak kutulanabiliyor.

Özgün Türkçe
“Yeryüzü ve Uzayın Keşfi” yazılım seti, tamamen özgün ve tamamen Türkçe hazırlanmış ve seslendirilmiştir. Bu sette, özgün ve evrensel bilgi, özgün bir tasarımla taçlandırılmış ve orijinal görsel dekorla zenginleştirilmiştir. Bu set, Türkiye’de yayınlanan az sayıdaki uluslar arası standarttaki yayından biri olma özelliğine sahiptir. Bu seti sizler için hazırlayan kişi ve kurumlar bundan gurur duymaktadır. Yeryüzünü ve uzayı keşfe çıkmaya hazır mısınız?

 

Ekran Görüntüleri:

Yeryüzü ve Uzayın Keşfi Eğitim Seti Türkçe Full

 

 

 

Yeryüzü ve Uzayın Keşfi Eğitim Seti Türkçe Full

 Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
4-03-2011, 23:51 16 730 5
 1. avatar
  messimessi 9 Eylül 2012 17:46
  linkler peert lütfen gerekeni yaparmınız..

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  messimessi 8 Eylül 2012 16:48
  Linkler ölmüş ya acilen turbobit atılırsa sevinirim adminn duy sesimi :)  Cevap: link yenilendi

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Dr_TheNewLife 2 Ağustos 2010 13:43
  Bu konuya ilgisi olanlar ;
  İndirdim ve tek kelimeyle harika.. Görüntülü videolu vs. Ayrıca açıklamaları uzun da olsa sesli okuyor program siz sadece resimleri inceleyerek hiç yorulmadan tüm her şeyi öğrenebilirsiniz güzel.

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  Dr_TheNewLife 30 Temmuz 2010 22:54
  Birde iso yazıyor indirecek olanlar için power iso programını kullanmanız gerekebilir önceden bilginiz olsun niye açılmıyor diye gelmeyin sonra :)


  Cevap: :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  Dr_TheNewLife 30 Temmuz 2010 22:54
  Elimizde bulunması gereken bir döküman kapsamlı bir şeye benziyor grafikler falan bakalım nasılmış.. smile

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle