» » Weather Watcher Live v7.2.45 Full

Weather Watcher Live v7.2.45 Full


Weather Watcher Live
Weather Watcher Live Full v7.2.45
 
Weather Watcher Live programı, Bilgisayarımızın sağ alt köşesinde sürekli duran kendini saatin yanına alan sürekli hava durumunu gösteren bir program ister miydiniz? Hayır mı o halde yüklemeyin. Weather Watcher, masaüstünüzdeki kişisel hava durumu istasyonu. Program, o anki hava durumunu, saat başı hava durumunu tahminlerini, günlük hava durumu tahminlerini anında alıyor. İsterseniz hava tahminlerini daha da ayrıntılı olarak görebilirsiniz, hava durumu hakkında uyarı alabiliyorsunuz.

Program, dünya üzerindeki 77,000 şehrin bilgisini barındırıyor. Farenizi, sistem tepsisinden çalışan program ikonun üzerine getirdiğinizde hava durumu gösteriliyor.

Hava tahmin sıcaklığını 18 çeşitli sıcaklık biriminden birine çevirebilirsiniz. Hava haritasını, arka plan olarak kullanabilirsiniz. Hava durumu kaydını, istediğiniz dosya biçiminde kaydedebilirsiniz ve dışarıdan hava durumu tahmini kayıt dosyasını alabilirsiniz. Programın simge ve arayüz desteği de bulunmaktadır.
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
3-04-2015, 16:56 8 218 3
 1. avatar
  okanbir 28 Mart 2015 20:09
  Teşekkürler
  Admin eline sağlık ama Patch dosyası yok rarın içi boş bilgin olsun şu an 30 gün deneme verdi..


  Cevap: Yeni sürüm ve patch eklendi bilgi için sağol

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Raxe 2 Eylül 2010 22:48
  Gerçekten güzel paylaşımlar, elinize gözünüze sağlık. Bu ufak bir rica. Sims serilerini de yükleyebilirseniz. Simcity 3000 mesela :D

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Rızaaa 2 Eylül 2010 09:55
  Teşekkürler kardeş tam benlik bu

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle