» » Xfire v2.44.0.761 Full

Xfire v2.44.0.761 Full


Xfire programı
Xfire Programı İndir
 
Xfire programı binlerce oyunu destekleyen ücretsiz bir online oyun oynama programıdır. İnternet üzerine kurulmuş bir ağ aracılığı ile en sevdiğiniz oyunları artık arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Xfire bilgisayarınızda yüklü olan oyunları tanıyarak bu oyunlar için oluşturulmuş kişisel veya genel sunucuları size listeler. Bağlanmak istediğiniz sunucuyu seçerek oyuna giriş yapabilir ve oyun oynamanın tadını sınırsız bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Özellikler:
# Xfire programını kullanan diğer arkadaşlarınızın durumlarını arkadaş listenizden takip edebilir hangi serverda olduklarını görebilir ve onların bulundukları server ve oyuna girebilirsiniz.
# Arkadaşınızın bulunduğu sunucu ve oyuna girmek için yapmanız gereken tek şey arkadaşınızın oyunda olduğu sunucunun IP numarasını kopyalayıp yapıştırıp Join (Katıl) butonuna tıklamak.
# İstediğiniz arkadaşlarınızı, oyunlarınızı, katıldığınız serverları seçebilir ve onları ön planda tutabilirsiniz.
# Oyundaki arkadaşlarınızla konuşmak için anlık mesajlaşma sistemi de programda mevcuttur. Bu sayede oyunun arkasına geçmek (Alt+Tab) yapmanıza gerek kalmaz.
# Xfire'da sesli konuşma özelliği ile arkadaşlarınızla daha da güzel iletişim kurabilir. Düşmanlarınıza daha hızlı saldırabilir ve daha rahat organize olabilirsiniz.
# Binlerce oyun üstünde oyun mevcuttur. Bu sayı her geçen gün artmakta ve Xfire geliştirilmeye devam etmektedir.
# Ayrıca oyunlar için çıkan son yamalarada bu program aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
26-02-2015, 01:12 17 403 3
 1. avatar
  amcık 7 Mayıs 2016 18:04
  Alıntı: BozKurTLaR
  Aynı zamanda Xfire üzerindeki şifresiz sunucularada giriş yapabiliyorsunuz arkadaşlar, bir zaman Call Of Duty 4'ü bu şekilde oynamıştım herhalde halen aktiftir.

  aynen bayağı güzel zamanlardı

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  BozKurTLaR 8 Ağustos 2015 15:59
  Aynı zamanda Xfire üzerindeki şifresiz sunucularada giriş yapabiliyorsunuz arkadaşlar, bir zaman Call Of Duty 4'ü bu şekilde oynamıştım herhalde halen aktiftir.

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  mahir1993 23 Mart 2011 19:01
  Süper en sevdiğim program video almanın yanı sıra arkadaşınla sesli konuşma özeliği var teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle