» » Aimersoft Video Converter Ultimate v6.5.0 Full

Aimersoft Video Converter Ultimate v6.5.0 Full


Aimersoft Video Converter Ultimate v6.5.0 Full

Aimersoft Video Converter Ultimate Full İndir

 
Aimersoft Video Converter, DVD formatında olan filmlerinizi ripleyebileceğiniz, DRM yani kopyalama koruması olan medya dosyalarının kopyalama korumalarını silebileceğiniz, videolarınızdan ses dosyalarını MP3, WMA, OGG, WAV, M4A şeklinde ayırabileceğiniz, iPod, iPhone, iPad, PSP benzeri cihazlara direkt video ya da ses transferi yapabileceğiniz, çevrimiçi video sitelerinden (Youtube, Yahoo vb.) video indirebileceğiniz, ek olarak videolarda kesme biçme gibi işlemleri yapabileceğiniz kapsamlı bir multimedya programıdır.
 
Özellikle iTunes kullanıp DRM korumasına çözüm arıyorsanız ya da hepsi bir arada multimedya programı istiyorsanız, sade ve kullanışlı arayüzü ile Aimersoft Video Converter aradığınız program olabilir.
 
Çıkış Formatı:
# MPEG. VCD,SVCD,DVD leri düzenleyen bu programda yaptığınız çıktıları Quicktime veya Digital Video Avi şeklinde kaydedebilirsiniz.
# Videolarınızı NTSC ve PAL ayarında tam uyumlu saklayabilirsiniz.Her türlü videoyu HD yapmak için kullanılan bu yazılımın içerisinde birçok özellik yer alıyor.
# HD ya da SD videoların ses dosyalarını; M4A, WMA, WAV, MP3, AAC, AC3 vb. biçimlere dönüştürür.
# SD ile HD arasında geçiş yapabiliyor.
Aimersoft Video Converter Ultimate v6.5.0 Full
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
27-06-2015, 21:19 15 601 2
 1. avatar
  sercan akbal 23 Nisan 2013 14:21
  03.38 zamanında video oluyor 

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  tahirxcan 27 Eylül 2010 03:28
  Elinize sağlık.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle