» » » Registry Winner v7.1.3.10 Türkçe Full İndir

Registry Winner v7.1.3.10 Türkçe Full İndir


Registry Winner v7.1.3.10 Türkçe Full İndir
Registry Winner Full İndir
 
Registry Winner, PC bakım ve onarımı için çok dilli, gelişmiş bir kayıt defteri temizleyicisidir. Program, sistemin yavaşlaması, donması, çökmesi ve kilitlenmesi gibi PC sorunlarına karşı tam bir tarama yapabilir. Sistem hızını güvenle optimize eder ve PC’nizi dikkat çekecek bir performansa getirir. Kolpa bir program değildir tavsiye ederim
 
Registry Winner, bilgisayar hatalarını onaran ve sistem hızını en iyi duruma getiren üst düzeyde bir kayıt defteri temizleyicisidir. Normal kullanım sırasında sisteminizde; yavaşlama, çökme veya donma, mavi ekran, kilitlenme ve hata mesajları gibi çeşitli can sıkıcı kayıt defteri hataları yavaş yavaş oluşur.
Registry Winner, sisteminizi taramak için en gelişmiş teknolojiyi kullanır ve saniyeler içinde anlaşılır bir rapor verir. Sorunlar bir kere belirlendiğinde, Registry Winner size profesyonel ve etkin çözüm önerileri sunar. Programı düzenli olarak kullanmak suretiyle, hem sisteminiz daha kararlı hale getirilir ve hem de, pahalı donanım yükseltmelerine gerek kalmaksızın kayıt defteriniz hızla okunabilecek duruma getirilir.
 
Genel Özellikleri:
 
Kayıt defteri optimizasyonu:
pahalı donanım yükseltmelerine gerek kalmadan kayıt defterini kolayca okunur hale getirmek amacıyla, geçersiz başvuruları ve hataları bulmak ve onarmak için, Windows kayıt defterinin tamamını tarar. Bu aracı kullandıktan sonra PC niz ilk alındığı gibi olacak ve daha hızlı çalışacaktır.
 
Gizlilik koruyucu:
İnternetteki ve bilgisayardaki çalışmalarınızın izlerini kalıcı olarak silmek suretiyle özel bilgilerinizi korur. Bu sayede sistem performansınız artar ve daha çok disk alanı kazanırsınız.
 
Çöp dosya silici:
Sabit diskinizde daha fazla boş yer yaratmak için sisteminizi tarayarak bütün dosya artıklarını temizler, bu sayede uygulamalar daha hızlı ve etkin çalışır. Bu araç, istenmeyen bilgi ve verileri temizleyerek sabit diskinizde yer açar.
 
Dosya öğütücü:
Üç farklı silme seviyesiyle, istenmeyen dosyaları kurtarılamayacak şekilde imha eder. Dosyaları neredeyse geri getirilemeyecek şekilde tamamen siler.
 
PC optimizasyonu:
Başlangıç yöneticisi, Kaldırma yöneticisi, Sistem optimizasyonu,Hizmet optimizasyonu ve Bellek optimizasyonu’ nu içeren bir araç kitidir. Başlangıç programlarını ve program kurma/kaldırmayı izlemenin yanısıra; ağ hızı, disk, masaüstü, dosyalar, sistem hizmetleri ve belleği optimize eder.
 
IE doktoru:
İnternette gezinirken, İnternet Explorer pencerelerini yönetmek için çok sayıda kullanışlı ipucu içerir. İnternet ayarlarınızı özelleştirir, internet dosyalarınızı geri alabilir ve gezinme deneyimini büyük ölçüde arttıran tarayıcı yardım nesnelerini yönetir.
 
Not: Programı güncellemeyin, verdiğim sürüm ile kullanın sadece


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
7-06-2017, 09:05 44 137 20
 1. avatar
  drrelax 26 Eylül 2014 16:08
  teşekkürler öncelikle.
  program çok güzel ama virüs programı devreye girince otomatik siliyor bunu. engellemenin yolu varmı?

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  niziplisahan 14 Ekim 2012 10:35
  Arkadaşlar programı çalıştırmadan önce kayıt defterinin bir yedeğini almanızda fayda var...

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  GalataSaray 3 Temmuz 2012 23:10
  Siteniz çok kaliteli birde kendinize ait server'iniz olsa da bizi su indirme sitelerinde süründürmeseniz velinimet sayılacaksınız ama yinede emeğinize sağlık...

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  Devinim77 26 Haziran 2012 00:44
  Peki bu program mı iyi, adwanced system care denilen programmı iyi?

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  CABBAR 20 Haziran 2012 18:11
  gerçekten bu siteyi çok seviyorum her indirdiğim program sorunsuz çalışıyor yapanlardan allah razı olsun bayadır yazacam yazamadım emeğinize sağlık cidden temiz iş yapıldığı zaman hitte artar site kaliteside başka yollara gerek yok saygılar

  Cevapla | Alıntı Yap

 6. avatar
  xdahx 26 Mayıs 2012 23:48
  Bu site kadar hayatımda güzel site görmedim. İnsan burda bilgisayarını daha güzel hale getirmek için saatlerce dolaşabilir benim gibi :D bu siteden allah razı olsun çok zevkli bir site

  Cevapla | Alıntı Yap

 7. avatar
  serserii06 14 Mayıs 2012 15:22
  Yazıyı okumadım benim hatam kusura bakmayın teşekkürler tekrar

  Cevapla | Alıntı Yap

 8. avatar
  serserii06 14 Mayıs 2012 14:05
  yeni veresiyonu çıkmış güncelledim bu seferde serial kabul etmiyo bi yardım edereseniz  Cevap: Güzel kardeşim özellikle üstüne basa basa dedim güncellemeyin diye, yardım edilecek bir durum yok ne yazık ki, silip benim verdiğimi kuracaksın, güncellme yapmaman lazım.

  Cevapla | Alıntı Yap

 9. avatar
  Erdem Doğan 28 Nisan 2012 11:11
  ben daha yeni indiriyorum arkadaşlar güzel bi programa benziyor wink

  Cevapla | Alıntı Yap

 10. avatar
  baki 26 Nisan 2012 10:10
  Peki bu program mı iyi, adwanced system care denilen programmı iyi?

  Cevapla | Alıntı Yap

 11. avatar
  TeknoMobil 24 Nisan 2012 16:01
  Link yenilendi güncel sürüm eklendi..

  Cevapla | Alıntı Yap

 12. avatar
  mamba 23 Nisan 2012 21:54
  dosya silinmiş


  Cevap: Link yenilendi

  Cevapla | Alıntı Yap

 13. avatar
  uzmanaktar 6 Mart 2012 15:55
  Arkadaşlar bu link bir alışveriş merkezine yönlendiriyor. herhalde admin kardeşimizin gözünden kaçtı ilgilenirseniz iyi olu kolay gelsin  Cevap: Reklamı geç demeniz yeterli

  Cevapla | Alıntı Yap

 14. avatar
  Mert Karataş 6 Ekim 2011 03:16
  Öncelikle merhaba, bu sitenin kurucusuna ne kadar teşekkür etsem azdır bilgisayarımda çok veri vardı ve neredeyse yedeklenemez haldelerdi. Sorunum da şuydu: yeni programlar yüklerken hep hata alırdım ve internetten biraz araştırıp kayıt defteriyle alakalı olduğunu öğrendim.
  Fakat ne kadar program indirdiysem indireyim ya virüslüydü ya da tarasa onarsa bile aslında onarmıyordu yani sözde onarıyordu. Ayrıca çoğuda demoydu paralıydı üyelik ücretliydi şuydu buydu.
  Daha iyi yerlerde olmayı hakediyorsunuz..
  Ama bu site ve bu program sayesinde tüm sorunlarım ortadan kalktı çok teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

 15. avatar
  smd 27 Ağustos 2011 05:27
  Şuana kadar gördüğüm en kaliteli site emeği geçen herkese teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 16. avatar
  ufo 13 Ağustos 2011 15:50
  Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Uzun süredir böyle düzgün bir site görmedim.
  Helal olsun size

  Cevapla | Alıntı Yap

 17. avatar
  erbil bilen 1 Ekim 2010 19:41
  Öncelikle böyle bir site yaptığınız için çok teşekkür ederim, gerçekten insanın işine yarayacak çok güzel programlar var, ellerinize sağlık sevgilerimle erbil bilen

  Cevapla | Alıntı Yap

 18. avatar
  Asi Prens 28 Eylül 2010 05:20
  Cevap veren arkadaşım önerin için çok sağ ol, o halde bende katılımsız olarak kurduğum programı hemen kaldırıyorum ve bu siteden yapıldığı için önerini çok ciddiye almak istiyorum bundan sonra katılımsız programlara geçit yok o zaman bende sağ ol bilgilendirdiğin için.

  Ve Sayın Yönetici asıl ben teşekkür ederim siteniz kadar site içerisinde çalışan arkadaşlarda çok çok iyi gerçekten sağ olun programı şimdi indiriyorum diğer katılımsızı kaldırdıktan sonra kuracağım bilgisayarıma tekrardan teşekkür ediyorum saygılarımı sunuyorum başarılar kolay gelsin.

  Cevapla | Alıntı Yap

 19. avatar
  TeknoMobil 28 Eylül 2010 04:30
  Lisans sorunu aşılmıştır dosyalar yenilenmiştir bizzat test ettim şuanda tıkır tıkır.
  Hata bildiren Asi Prens arkadaşa teşekkür ediyorum.

  Cevapla | Alıntı Yap

 20. avatar
  Asi Prens 28 Eylül 2010 04:00
  Acil lazımdı katılımsız olarak buldum sağ ol yinede iyi geceler  Cevap: Bence tüm programların orijinalinden şaşma derim, bu katılımsız denilen programları özellikle teknomobilden vermiyoruz, hiç bişey sormadan kurması filan işkillendiriyor adamı, her zaman normal setup ve eski yöntemeleri kullan derim.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle