» » Autorun Virus Remover Full

Autorun Virus Remover Full


Autorun Virus Remover full

Autorun Virus Remover Full v3.3 Build 0712

 

Autorun Virus Remover programı Autorun ve Autorun.inf virüsleri hızlı ve kolayca kaldırmaya yarayan bir programdır. USB depolama araçlarının hem fiyatlarının düşmesi hem de pratikliği bunları çok kullanışlı hale getirmiştir. Özellikle flash belleklerin yaygınlaşmasıyla bir yerden bir yere dosya aktarımı yapmak çok kolay hale geldi. Artık hem aktarım hem de depolama olarak USB cihazlar en çok tercih edilen depolama birimleri oldu. Ama zamanla tehlike ve risk de ortaya çıktı. USB cihazlardan kaynaklanan virüsler. Ve gün geçtikçe tehlike daha da artıyor.


Autorun Virus Remover, USBShield yoluyla gerçek zamanlı olarak izleme yapar. Bu sayede USB sürücü yoluyla bilgisayarı ele geçirmeye çalışan tehditlere karşı bilgisayarı ve bellekleri koruma altına alır.

Eğer bilgisayarınızda virüs olduğundan şüpheleniyorsanız, program isteğe bağlı çalışıp bilgisayarda tarama yapıp, inceleyebilir.

'Proces Manager' ile bilgisayarda çalışan program ve işlemler hakkında bilgi sahibi olursunuz. Bu süreç içinde şüpheli işlemleri kolayca bulabilirsiniz.

USB cihazlardaki bilgi hırsızlığını önlemek için güvenlik kilidi ayarlanabilir.

Bazı kötü amaçlı programlar kayıt defterinde değişiklik yapmak isterler. RepairSystem sayesinde bilgisayarda zararlı değişikliği geri alıp kötü niyetli programlar silinebilir.

Özellikler:
# USB sürücüsü üzerinden herhangi bir tehdite karşı %100 koruma sağlar.
# Sisteme bulaşmış autorun virüslerini kaldırır.
# Bilgisayarları çevrimdışı korumak için faydalı.
# Diğer anti-virüs yazılımlarıyla uyumlu.
# Kullanımı kolay arayüz.
# Harici disk, flash bellek, iPod gibi USB cihazları tarayabilir

Autorun Virus Remover Full

https://turbobit.net/tqlglyelsmgt.html

 

http://ul.to/1ygcg25p

 

https://cloud.mail.ru/public/8ac804aa0395/Autorun%20Virus%20Remover%20v3.3%20Build%200712.zipRar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
1-12-2014, 17:11 25 047 3
 1. avatar
  banbam 30 Aralık 2014 09:28
  biri bunu türkçeye çevirebilirmi yada yama yapsa bi zahmet.

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Speedy 27 Mayıs 2013 21:02
  Teşekkürler.. Çok yararlı bir program..

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  asparagazz 5 Haziran 2012 09:58
  merhabalar kolay gelsin merhaba bana yardım edecek arkadaşlar veytda sevgili adminim 2 trabayt flaş disk var ve içinde 4800 film olan ve önemli dosyalarım olan ama ne yazıkkii eve arkadaşımm geldi yani onunla dost duk ama ama ben öyle biliyordum şu an konuşmuyoruz mail kapatmayı unutunca benim eve gelen eleman ben ordan buldum toranjan tıkla olay tamma olur filn diye yazılar gördüm kişiyi wemcamda görürüz ve de he yaptı sesi duyarız filan diye ve kişiyi alkol içitinde agzında laf tutamıyor ben bende bundan onları urendim bunlar dogrumu dogru çünkü ne yaptıklarım telefona mesaj olarak geliyor gelen numara gizli ve giz li numaraya benim telefon kapalı ama hala da çözemiyorum numara bunu yaptın şunu yaptın gibisinden ve amacları benim banka bilgilerine girmek neyse ben format attım ama flaş diskdeki biçimlendir diyerek önemli dosyalarımı silemiyorum yani önemli dosyalarımı kaybetmek istemiyom bunlarıdan kurtulacım bi program veytda linki gönderirsen sevinirim

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle