» » Comodo Internet Security Premium v10.0.1.6294 Full İndir

Comodo Internet Security Premium v10.0.1.6294 Full İndir


Comodo Internet Security Premium
Comodo Internet Security Premium Türkçe Full İndir
 
Comodo Internet Security, sağladığı güvenlik sertifikaları ile tanınan Comodo'nun ürettiği, birçok incelemede iyi sonuçlar ve ödüller almış, güvenlik duvarı (firewall) ile virüsten koruma yazılımının birleşmesinden oluşan ücretsiz bir tam sistem koruma yazılımıdır. Yazılımın kendiliğinden güncelleme desteği ve gerçek zamanlı koruması bulunmaktadır. İsterseniz diğer yazılımlardan farkına ve özelliklerine birlikte göz atalım.
Comodo AntiVirus gerçek-zamanlı koruma özelliğine sahip ücretiz bir antivirüs yazılımıdır. Oldukça kullanışlı bir arayüze sahip olan yazılımın kendiliğinden güncelleme, e-posta taraması, çalışan uygulamaları izleme, solucan engelleme özellikleri de bulunmaktadır. Virüslere, truva atlarına ve solucanlara karşı koruma sağlayan yazılım henüz tanımlanmamış olan zararlıları da sezgisel tarama desteği ile zararsız hale getirebilmektedir.
 
Gerçek-zamanlı tarama yapabilmesinin yanında yerel tarama yapabilme özelliği de vardır. Kullanıcılar istedikleri alanı her an taratabilirler. Şüpheli dosyaları hemen Comodo AV takımına ulaştırmasıyla etkin koruma başarısını daha da arttırmaktadır. Bir antivirüs yazılımında bulunması gereken özelliklerin neredeyse tümünü kullanıcılarına ücretsiz olarak sunan bir yazılımdır.
Comodo kişisel güvenlik duvarı, ilk açıldığında başlama seçeneği ile karşımıza gelir. Sol kenarda üç farklı seçenek sunulmaktadır.
Kişisel Güvenlik Duvarı:
# İşe Yarar Uygulama
# Yeni Servis ve Teklifler
İlk bölüm olan Kişisel Güvenlik Duvarı tıklandığında sağ bölümde, yazılımın kişilere hangi imkanları sunduğunu açıklayan bölümler ve Uygulama Penceresini Göster bölümleri yer almaktadır.
Sunulan imkanlar olarak karşımıza; Dahiliye Karşı ve Dış Hücumlar Güvenliğini Sağlamak, Bilgisayarı Fırsatçılara Karşı Gizlemek ve Taramak, Kötü Niyetli İnternet Erişimlerini ve Truva Yazılımlarını Engellemek , Hırsızlığa Karşı Kişisel Verilerinizi Korumak, Bilgisayar ve Ağ İçin Tam-Son Nokta Güvenliği Sağlamak gibi özellikler sunmaktadır.
Güvenlik İzlemesi 4 Bölümden Oluşur:
# Uygulama İzleme Sistemi
# Bileşenleri Gözleme Sistemi
# Ağ İzleme Sistemi
# Uygulama Davranış Analizi
Birinci bölümde:
Bilgisayarda kurulu olan yazılımları izleme altına alarak daha ilk başta bilgisayarda zararlı yazılım ve kodların olup olmadığını araştırarak bulur. Tıklandığında bilgisayarda mevcut olan yazılımların durumunu gösterir bilgi tablosu karşımıza çıkar.
İkinci bölümde:
Bilgisayarda kurulu olan yazılımların listesini çıkararak yazılımların Sürüm (Version), İzin, Kampanya, Tanımlama gibi tüm özelliklerinin dökümünü yapar ve tüm yazılım bileşenlerini denetim altına alarak zararlı kod içerip içermediklerini sürekli olarak denetler.
Üçüncü bölümde:
Bilgisayar ağlarını denetleyerek bilgisayara sızmaya çalışan Kötü Niyetli İnternet Erişimlerini ve Truva Yazılımlarını engelleyerek bilgisayarın son derece sağlıklı bir yapıda olmasını sağlar.
Dördüncü bölümde:
Yazılımın uygulama davranışlarını denetim altına alarak sürekli yazılımı test eder ve yazılımın en üst düzeyde çalışmasına olanak sağlar.
Yazılım; Bilgisayar Güvenlik Düzeyinde ise bilgisayarı istenilen güvenlik engelleme konumuna getirebilme yeteneğine sahiptir.
Gizlilik bölümü:
Seçildiğinde yazılım kullanıcılara Uygulama Kuralı, Ağ Kuralı, Güvenilir Uygulama, Yasaklanan Uygulama ve Bölge başlıkları altında 5 ayrı uygulamanın seçeneklerini sunar. Bu seçeneklere tıkladığımızda yazılım bizden istenilen seçeneğin kaynağının belirtilmesini ister ki, bu seçeneklerin özel belirtilmesi gerekli yazılım varsa seçilmesinde fayda vardır. Yazılımın bu seçenekleri kendiliğinden atama yeteneği mevcuttur.
Sihirbazlar bölümü:
Güvenilir Bir Bölgeyi İlave Etmek ve Bilinen-Güvenilir Uygulama İçin Tarama seçenekleri bulunmaktadır. Güvenilir Bir Bölgeyi İlave Etmek için bu seçeneği tıklamanız ve adımları takip ederek bildiğiniz bir internet adresini yazmanız yeterli olacaktır. Yazılım artık o adresi zararsız olarak algılayacak ama izlemeye devam edecektir. Bilinen-Güvenilir Uygulama İçin Tarama seçeneğine tıkladığımızda yazılım kullanıcı tarafından seçilen ve diğer seçilmeyen uygulamaları tarama yeteneğine sahiptir. Yazılım bu işlemi kendiliğinden sunmaktadır. 
Faaliyet-Etkinlik bölümü:
Bağlantılar (Connections) ve Günlükler (Logs) seçenekleri mevcuttur. Bağlantılar bölümünde, bilgisayarda bulunan ve internetle bağlantısı olan tüm yazılımların listesi ve durumlarını gösterir rapor ve izleme pozisyonları bulunmaktadır. Kaydetme bölümünde, internete bağlı olan veya bağlantısı bulunan yazılımların hangi sıklıkla internete bağlı olduğunu test ederek izleme sıklığını belirler ve rapor tutar.


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
7-09-2017, 07:18 32 833 23
 1. avatar
  xyakışıklı 8 Eylül 2017 08:45
  TEŞEKKÜRLER ÜSTAT ELLERİNE SAĞLIK smirk

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  kudret 18 Mayıs 2016 15:54
  iyi günler öncelikle programlar için teşekkkür ederim.bir sorum olacaktı bu programı ındırdım yuklerken 99da kaldı ve hata verdı hata 1603 bunu nasıl gıderebılırım ne yapmam gerekır yardımcı olabılır mısınz

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  HAYALPERST 17 Ocak 2016 22:27
  windows 10 da çalıştıramadım iş yerimde kurdum kullanıyorum .Acaba win. 10 da nasıl kullanabilirim .paylaşım için teşekkür ederim elinize sağlık.

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  Salih Deniz 5 Temmuz 2015 23:42
  Yeni sürümler var güncelleyebilirmisiniz ben çok severek kullanıyorum Comodoyu

  Comodo Antivirus indirComodo Antivirus 8.2.0.4591

  Comodo Personal Firewall indirComodo Personal Firewall 8.2.0.4591

  Comodo Internet Security indirComodo Internet Security 8.2.0.4591

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  Pro3viL 13 Ekim 2014 13:29
  Internet Security diyor fakat normal Antivirüs programı olarakta kullanılabilir mi ?

  Ayrıca PC performansını etkiliyor mu ?

  Internet Security diyor fakat Antivirüs olarak ta kullanılabilir mi bu program ? Ayrıca PC'de yavaşlama vs. yaşatır mı ?

  Cevapla | Alıntı Yap

 6. avatar
  reds 10 Ocak 2014 13:49
  comodo internet securty kurulurken Invalid pricing term identifier (Hata#19) diye bi hata alıyorum nasıl çözerim bunu yardım edecek biri ..teşekkürler şimdiden

  Cevapla | Alıntı Yap

 7. avatar
  MasterYi 20 Mayıs 2013 13:17
  Beyler Bir sorum olucak acaba 2gb ramli bilgisayarım var ve amd athlon çift çekirdekli  acaba bu antivürüs bilgisayarı kasarmı yoksa başka bilgisayarı kasmayan önericeğiniz antivüris varmı acaba ?  teşşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

 8. avatar
  kaptan75 22 Nisan 2013 14:11
  Teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 9. avatar
  By_RiTm 20 Nisan 2013 23:29
  Serdar merhaba kaspersky sürümleri arşivemi düştü acaba ulaşamadım birde bunun üzerinde çok durmuşlar kullanıcı arkadaşlar edindikleri tecrübeleri iletirler ise çok güzel olur diğer arkadaşlar fikir sahibi olmuş olurlar  iyi paylaşımlar canı gönülden kolay gelsin ...

  Cevapla | Alıntı Yap

 10. avatar
  rougeburak 3 Mart 2013 13:04
  windows 8 de çalışırmı? windows 8 için antivirüs önerirmisiniz?

  Cevapla | Alıntı Yap

 11. avatar
  Direction 5 Şubat 2013 11:19
  İnternette Bir Hata Alıyordum Bu Programı Deniycem Coder Çok Başarılı Olduğu Belli İnşallah Sorun Yaşamam.

  Teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

 12. avatar
  Doktors06 31 Ocak 2013 23:08
  Kaspersky 2012 şimdi kaldırdım birazdan indirip deniycem kasper 10 yıl öncede kasıyordu hala 3.gb ram olmasına rağmen kasıyor yeter artık yeniliklere yelken açalım teşekkürler arkadaşım

  Cevapla | Alıntı Yap

 13. avatar
  ozcanya 15 Ocak 2013 14:39
  süper teşekkür ederim

  Cevapla | Alıntı Yap

 14. avatar
  inci 12 Ocak 2013 12:27
  teşekkürler :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 15. avatar
  olgnkcmz 20 Ağustos 2011 10:26
  gerçekten çok güzel bir yazılım. kullandım herkese tavsiye ederim. zaten virüsler genellikle internetten ve çıkarılabilir disklerden bulaştığı için ben de virüs programını sildim, sadece bunu kurdum, ilk tam taramada 7 virüs buldu. çıkarılabilir diskler için de usb disk security kurdum, herkese bu iki programı tavsiye ederim. teşekkürler teknomobil.

  Cevapla | Alıntı Yap

 16. avatar
  boradas 16 Şubat 2011 09:26
  Teşekkür ederim.

  Cevapla | Alıntı Yap

 17. avatar
  cemsi 18 Aralık 2010 18:10
  Mükemmel bir yazılım. Profesyonel yazılım, bilgisayarı ram ve cpu olarak zorlamıyor, download hızınıda yok denecek kadar az etkiliyor, birçok ayar imkanı var. Tereddüte gerek yok gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz emeği geçenlere teşekkür.

  Cevapla | Alıntı Yap

 18. avatar
  rockerdwnld 24 Kasım 2010 16:59
  bir çok antivirüs programını denemiş olarak şunu rahatlıkla söylüyorum ki hiç tereddütsüz tercih edilebilecek bir yazılım. hem virüslere karşı etkili hem sistemi yormuyor. oyun oynarken oyun kipine alınca ram kullanımını daha da azaltarak rahat oyun oynamanıza da yardımcı oluyor. üstelik ömür boyu ücretsiz ve devamlı güncel. ayrıca kendi dns sunucuları da mevcut kurulum aşamasında bu tercih edilebiliyor. sandboxla tereddütte olduğunuz dosyaları açarak sisteminize zarar vermelerini de önlemek gibi bir artı özelliği de mevcut. beni böyle bir programla tanıştıran ve kalite paylaşımlarının ardı arkası gelmeyen yöneticimize de teşekkür borcumu bu vesileyle ödemek isterim...

  Cevapla | Alıntı Yap

 19. avatar
  hsnaltan 14 Kasım 2010 17:56
  Kasperskydan yıllar sonra kullandığım ilk antivirüs, kullanmak için arayüzü biraz karışık ama Türkçe olması nedeniyle de kolayca çözülebiliyor. İşini de iyi yapıyor teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 20. avatar
  boran 5 Ekim 2010 08:47
  güzelmiş teşekkür ederim acaba sistemde çalışma durumu nasıl
  kasma yapıyor mudur?  Cevap: Kasma filan gayet güzel çalışıyor

  Cevapla | Alıntı Yap

 21. avatar
  scenedesmus 4 Ekim 2010 22:23
  Nod 32 yi silip bunu mu kursam? Ne desin admin?  Cevap: Nod32 amele antivirüsü zaten ondan başka ne kullanırsan kullan.

  Cevapla | Alıntı Yap

 22. avatar
  Asi Prens 4 Ekim 2010 22:03
  Gerçekten denemeye değer bir yazılım kontrol sizin elinizde oluyor ne yapılması gerektiğini uzlaşarak hallediyor oyun kipi mevcut sistemi kasmıyor ve tam koruma sağlıyor internette rahatlıkla gezineceğiniz gibi güven sağlıyor program çok güzel Teknomobil olarak elinize emeğinize sağlık arkadaşlar teşekkür ederim şuan Comodo internet Security Premium Türkçe kullanıyorum gayet memnunum

  Cevapla | Alıntı Yap

 23. avatar
  sgunakan 4 Ekim 2010 21:46
  Paylaşım için teşekkürler...

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle