» » Trend Micro Maximum Security 2015 v8.0.0.1133 Full

Trend Micro Maximum Security 2015 v8.0.0.1133 Full


Trend Micro Maximum Security
Trend Micro Maximum Security 2015 Full v8.0.0.1133
 
Trend Micro Maximum Security programı İnternet Güvenliğinde büyük yenilikler gerçekleştiriyor. Kalitesi kanıtlanmış bulut tabanlı teknoloji Virüsleri ve Casus Yazılımları bilgisayarınızı ulaşmadan önce otomatik olarak durdurur, bu yöntem bilgisayarınızı korumanın yepyeni bir yoludur. 6 aylık lisanslıdır, 32 ve 64 bit kurulum tek setup içindedir.
 
İstenmeyen E-posta Engelleyici:
Can sıkıcı ve tehlikeli yığın e-postaları ve resimler içeren istenmeyen e-postaları bulur ve engeller. Gerçek zamanlı istenmeyen e-posta algılama özelliği salgınlara karşı anında koruma sağlar.
 
Gerçek Zamanlı Güncellemeler:
Sizi bugün ve gelecekte en son çevrimiçi tehditlere karşı korur. Titanium çözümü daima koruma altında olmanızı sağlamak için Trend Micro'nun Smart Protection Network™ teknolojisini ve virüslere karşı gerçek zamanlı tarama özelliğini kullanır ve sizi en son, sürekli değişen kötü amaçlı yazılım tehditlerine karşı korur.
 
Ebeveyn Denetimleri:
Gizlice takip etmek zorunda kalmadan, kolayca çocuklarınızı uygunsuz web sitelerinden koruyun, internette geçirdikleri zamanı sınırlandırın ve çevrimiçi ne yaptıkları ile ilgili ayrıntılı raporları görün.
 
Veri Hırsızlığını Önleme:
Bilgisayar korsanları ya da casus yazılımların kredi kartı numaraları, parolalar ve e-posta adresleri gibi önemli verileri çalmalarını önleyin. Veri Hırsızlığını Önleme listesine ayrıntıları ekleyerek verilerin web sayfaları, e-posta mesajları ya da anında mesajlaşmalarla gönderilmesini önleyin. Listeye kelimenin ya da numaranın sadece bir bölümünün girilmesi, tüm kelimenin ya da numaranın korunması için yeterli olacaktır.
 
Trend Micro Kasa Klasörü:
Önemli dosyalarınızı koruyabilecek parola korumalı bir klasör. Bilgisayarınız kaybolur ya da çalınırsa, bu dosyaların güvenliğini sağlamak için bu kasayı kilitleyebilirsiniz.
 
Güvenli Silme:
Bir dosya silindiğinde, sadece o dosyayı bulmak için kullanılan dizin bilgileri silinir; asıl veriler silinmez. Güvenli Silme özelliği silinen dosyaların üzerine rasgele veriler yazar ve böylelikle dosyaların içindekiler geri alınamaz.
 
Sistem Döndürücü:
Disk alanını kurtarın, Microsoft® Windows®'un daha hızlı başlamasını sağlayın, anında mesajlaşma geçmişinizi silin ve bilgisayarınızın performansını optimize edin. Bilgisayarınızın sorunsuz çalışır durumda kalmasını sağlamak için otomatik ayarlamalar programlayın.
 
Sistem Kaynakları Üzerine Az Yük Bindirir:
Titanium tehdit verilerini toplayan ve analiz eden Trend Micro™ Smart Protection Network™ teknolojisini kullanır ve virüsler ile diğer kötü amaçlı yazılımları bilgisayarınıza ulaşmadan ÖNCE durdurur. İşlemler "bulutta" yapıldığı için, Titanium bilgisayarınızın belleğini ve disk alanını daha az kullanır ve böylelikle sizi yavaşlatmaz.
 
Ayrıntılı Güvenlik Raporları:
Kolayca okunabilen grafik raporlar size bilgisayarınıza saldıran tehditlerle ilgili tüm ayrıntıları sağlar. Sadece tek bir tuşu tıklatarak ayrıntılı günlükleri inceleyebilirsiniz.
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
29-05-2015, 17:37 22 604 5
 1. avatar
  omr12233 30 Kasım 2015 22:58
  6 aylık dediğiniz şifreyi alamıyorum

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  BozKurTLaR 8 Ağustos 2015 15:44
  Eline emeğine sağlık usta seviliyorsun :))

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  erhanh. 4 Haziran 2015 23:09
  Üstadım buluttan indirmede sıkıntı var galiba.

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  cenk 23 Mayıs 2011 20:42
  Trend Micro Maximum Security daha iyi bir virüs programı yok
  şimdiye kadar hemen hemen bütün virüs programlarını kullandım en iyisi bu
  sistemi hiç yormuyor,dfıenetimi kolay,bağımsız araştırma merkezleri tarandan en
  iyi program seçilmiş bir program ve virüs bulma, temizleme oranı yüzde 99 herkese
  tavsiye ederim

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  IcAmAn 14 Şubat 2011 17:58
  Emeğine sağlık

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle