» » Avast 4 Professional v4.8.1368 Tükçe Full

Avast 4 Professional v4.8.1368 Tükçe Full


Avast 4 Professional v4.8.1368 Tükçe Full
Avast 4 Professional Full İndir

avast! şimdi yepyeni bilimsel kendi kendini koruyabilme özelliğiyle birlikte mükkemmel korma sağlar. avast! antivirus 4.8, kötücül yazılımın avast! korumasını kapatmasını önlemek için güçlü kendi kendini koruyabilme özelliğine sahiptir. Bu kilit özellik, değerli program ve verilerinizi korumak için ekstra bir güvenlik katmanı sağlar. Program pro sürümdür Şifrenizi lisans olşuturucu ile kendiniz oluşturabilirsiniz,
 
Önceden Tanımlanmış Anti-Spyware
Spyware/casus yazılım; bilgisayara yüklenmiş, kullanıcının haberi olmaksızın önemli bilgileri ele geçirme amacında olan casus yazılımdır. Bu bilgiler banka bilgileri, kimlik bilgileri. şifreler v.s gibi önemli bilgilerdir. Genellikle organize suç örgütleri tarafından geliştirilen bir casus yazılımıdır. 

West Coast Lab's Checkmark işlemi tarafından sertifikalı avast! korumanızı tam anlamıyla gerçekleştirebilmek için ful yerleşik anti-spyware uyumuna sahiptir.

Önceden Tanımlanmış Anti-rootkit
Rootkitler bilgisayarınıza kullanıcının haberi olmaksızın kurulan, kendilerini ve aktivitelerini gizleyen programlardır. Rootkitler hem ev bilgisayrlarında hem de şirket ağlarında bulunması ve kaldırılması oldukça güç olan belirli güvenlik riski olarak da tanımlanabilir. Rootkitler genellikle bir virüs tarafından ya da diğer kötücül yazılım tarafından yüklenir. Bu nedenle kullanıcılara önemle devamlı güncellenen antivirüs/spyware yazılım versiyonlarından birini kullanmalarını öneriyoruz ki avast! hali hazırda bu versiyonlardan birisidir.
 
Kendi Kendini Koruyabilme Özelliği
Bazı virüsler bilgisayarınızda bulunan antivirüs programını kapatıp etkisiz hale getirebilir. Korumanızı son tehlikelere karşı dahi - çünkü bunlar antivirüs yazılımınızı etkisiz hale getirebilir- devam ettirebilmeniz için avast! sınıfında en güçlü kendi kendini koruyabilme özelliğine sahiptir. Böylece ne ile karşılaşırsanız karşılaşın avast!'ın değerli program ve verilerinizi koruduğundan emin olabilirsiniz. Bir çok ödül kazanan ve kazanmaya devam edecek olan avast!ın antivirüs teknolojisi üzerine kurulan bu ürün, değerli data ve programlarınızın sınırsız korunduğundan emin olmak için extra bir güvenlik katmanı sağlar.

Antivirus kernel/çekirdek
avast! antivirüs kernel/çekirdek özniteliklerinin en son versiyonu yüksek performansla birlikte olağanüstü saptama yeteneğine sahiptir. Rahatlıkla ürünlerimizden tehlikede olan virüsleri (virüsler kullanıcılar arasında yayılmaktadır) 0 saptamasını ve Truva atlarını mükemmel şekilde tespit etmesini bekleyebilirsiniz.

Basit Kullanıcı Arayüzü
Basit Kullanıcı Arayüzü isteğe bağlı tarama yapmak için kullanılmaktadır. Bu arayüzü kullanarak birçok opsiyonu değiştirebilirsiniz. Temel koruma ayarlarını burada modife edebilirsiniz.
 
Güncelleme ya da Günlük.
Basit Kullanıcı Ara yüzünün gürünümü oldukça esnektir. Size en uygun olan skin/arayüz ile değiştirebilirsiniz. Ana pakette üç arayüz vardır. 
Gelişmiş Kullanıcı Arayüzü (yalnızca Professional Edition için)
 
Yerleşik Koruma
Yerleşik koruma ( bilgisayarda gerçek zamanlı koruma sağlar), bugün, antivirüs programlarında aranılan en önemli özelliklerden biridir. avast! virüs bilgisayara herhangi bir zarar vermeden önce virüsü saptama özelliğine sahip çok güçlü olan yerleşik modülünü ön plana çıkarmaktadır.  

Dosya sistemi koruması, hiçbir virüsün açılmayacağını garanti eder. Bu size bir çok ayarlama seçeneği sunar. Bu seçeneklerden biri dosyaların kopyalanma esnasında taranmasını mümkün kılabilmenizdir. Ya da sistemde yalnızca belirli uzantıya sahip olan dosyaların taranması şeklinde ayarlama yapabilirsiniz (.com yada .exe gibi uzantılar) .
 
P2P ve IM Kalkanı
Avast ayrıca IM ve (Instant Messaging, "chat"/ anında mesajlaşma)ve P2P (peer-to-peer/ uç birimden uç birime) programları için koruma modülüne sahiptir. Desteklenen IM ve P2P programları listesi geniş kapsamlıdır. Şu anda 30'dan fazla program için destek vemektedir.
 
Web Kalkanı
Web Kalkanı avast!'ın eşsiz özelliklerinden biridir. Monitorde çalışır ve tüm Web sitelerden gelen HTTP trafiğini filitre eder. Tüm dünya çapında virüslerin sayısı (ve diğer kötücül yazılımların, casus yazılım/spyware ve dialer dahil) ve yayılma hızlarının artması ile beraber koruyucu önlem gereksinimi de artmıştır. Web Kalkanı şeffaf HTTP vekili gibi ve tüm web tarayıcısı ile ( Microsoft İnternet Explorer, Firefox, Mozilla ve Opera) uyumlu bir biçimde hareket eder.
 
Otomatik Güncellemeler
Otomatik güncelleme antivirüs ürünlerinde bir diğer önemli noktadır.Virüs veri tabanı ve programın kendisi otomatik olarak güncellenebilir.Güncellemeler yeni bilgileri eklemek yada kayıp bilgileri yenilemek amacını taşır : böylece veri transferinin ağırlığı en aza indirgenmiş olur. Tipik virüs veri tabanı güncellemesi 10-50 KB bazında yer kaplar. Program güncellemesi ise tipik olarak 200-400 KB'a kadar yer kaplayabilmektedir.
 
Virus Karantinası
Virüs karantinasını disk sürücünüzdeki bir klasör gibi düşünülebilirsiniz. Virüs karantinasındaki dosyalarla bazı güvenlik kısıtlamalarına rağmen çalışabilirsiniz.
 
Sistem uyumu
avast! antivirus tüm özellikleriyle beraber sisteminize mükemel bir şekilde entegre olur. Tarama herhangi bir dosyaya ya da klasöre farenizin yalnızca sağ butonuna tıklayarak ve menüden ilgili seçeneği seçerek Windows Explorer'dan direk olarak başlatılabilir.
 
Uyumlu avast! Virüs Temizleyicisi
4,1 versiyonundan beri avast! Virüs temizleyicisine sahiptir. Bu araç, en yaygın virüsleri, virüslü bilgisayarınızdan kaldırmanıza olanak sağlar. Avast! bilgisayarınızı taramakla kalmaz en bilinen virüslerden, malware/kötücül yazılımlardan temizler.  

Ağ kalkanı
Yeni yerleşik koruma modülü olan Ağ Kalkanı avast! 4.5'e eklenmiştir. Bu modül Internet solucanlarına/saldırılarına karşı koruma görevini üstlenir. Bütün network/ağ trafiğini analiz eder ve kötücül içerikleri tarar. Bu, yalın güvenlik duvarı/firewall gibi görülebilir. (ya da , kesin olarak, IDS olarak gürülebilir(Intrusion Detection System)
Avast 4 Professional v4.8.1368 Tükçe Full


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
30-11-2010, 23:42 99 142 25
 1. avatar
  deveci 26 Temmuz 2014 07:00
  ben indirdim ama türkçe değil dil seçeneklerindede yok neden !!! am

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  birisi 4 Mayıs 2012 14:03
  Allah razı olsun teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  ibraniler 21 Nisan 2012 11:11
  teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  oath 12 Haziran 2011 01:49
  emeğinize sağlık

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  ekirem 7 Haziran 2011 19:30
  çok teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

 6. avatar
  necati 22 Ocak 2011 19:20
  mükemmelsiniz çok teşekkürler tam destek size hakkınızı helal edin ;)

  Cevapla | Alıntı Yap

 7. avatar
  yilmaz acar 27 Eylül 2010 22:43
  bir arkadaşımın önerisiyle sitenizle tanıştım, gerçekten bu güne kadar ziyaret etmiş olduğum sitelerden önde olduğunuzu belirtmeliyim, emeğinize sağlık umarım böyle devam edersiniz

  Cevapla | Alıntı Yap

 8. avatar
  tayfun 18 Temmuz 2010 17:34
  inşallah olur emeğinize saygı duyuyorum teşekkürler teknomobil

  Cevapla | Alıntı Yap

 9. avatar
  mazlum 14 Temmuz 2010 20:52
  Elinize sağlık

  Cevapla | Alıntı Yap

 10. avatar
  kowboy 29 Mayıs 2010 09:51
  sağolun

  Cevapla | Alıntı Yap

 11. avatar
  ozy 29 Mayıs 2010 00:05
  teşekkürler eline sağlık arkadaşım

  Cevapla | Alıntı Yap

 12. avatar
  liamsi 12 Mayıs 2010 21:30
  valla herkes bu programı çok övüyor ama bilmiyorum bir deneyim bakalım

  Cevapla | Alıntı Yap

 13. avatar
  mt38 11 Nisan 2010 23:23
  Daha önce avast kullandım güzel bir program teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

 14. avatar
  Artık bi avast kullanıcısı :D 26 Ocak 2010 08:19
  Çok teşekkürler kardeş lazımdı

  Cevapla | Alıntı Yap

 15. avatar
  Taşkın 25 Ocak 2010 01:18
  Bilgisayarımı virüsten korumak istiyorum ama yine başaramadım avast virüs koruyucu temizledim yine takılıyor napmalıyım yardım edin.  Cevap: Avastı kaldırıp Kaspersky kurun derim..

  Cevapla | Alıntı Yap

 16. avatar
  Refo 5 Ocak 2010 00:16
  Öncelikle sitenizin ve paylaşımlarınızın güzelliği ve düzenliliğinden dolayı çok teşekkür ediyorum ve paylaşımlarınızın devamını diliyorum. Benim sorunum avastın lisans oluşturucu keygenini indirdim fakat rarlı dosyadan çıkartamıyorum hata veriyor. Aynı hatayı rarın içinden açmaya çalışırken de hata veriyor. Buna önerebileceğiniz bir çözüm yolu yada alternatif var mı? Saygılar...


  Cevap: Keygeni çalıştırmadan önce antivirüsleri kapatın, şifrenizi oluşturduktan sonra çalıştırın antivirüs programınızı
  Antivirüsler keygeni çalıştırmanıza engel olurlar.

  Cevapla | Alıntı Yap

 17. avatar
  mirzali 30 Aralık 2009 17:20
  helal olsun kardeş

  Cevapla | Alıntı Yap

 18. avatar
  durmuş çay 30 Aralık 2009 11:52
  Tebrikler üstat

  Cevapla | Alıntı Yap

 19. avatar
  omer 6 Aralık 2009 20:26
  Eline koluna sağlık kardeş, bide bu makinada böcükmü ne varmış. onları nasıl temizleyeceğiz

  Cevapla | Alıntı Yap

 20. avatar
  unsaka2 (üyeniz) 23 Ekim 2009 21:48
  helal olsun arşivinizin devamını diliyoruz saygılarımla...

  Cevapla | Alıntı Yap

 21. avatar
  ozigen 7 Ekim 2009 22:52
  sağol klavyen dert görmesin

  Cevapla | Alıntı Yap

 22. avatar
  misafir 19 Eylül 2009 16:44
  emeğinize sağlık indiriyorum umarım bir sorunla karşılaşmam

  Cevapla | Alıntı Yap

 23. avatar
  Mehmet 25 Ağustos 2009 14:27
  Helal olsun

  Cevapla | Alıntı Yap

 24. avatar
  Samet 18 Ağustos 2009 13:45
  Programı kurdum lisans olayını filanda hallettim
  Elinize sağlık çok teşekkür ettim

  Cevapla | Alıntı Yap

 25. avatar
  allyaloneman 10 Ağustos 2009 22:21
  aldığım tüm pro lar için çok teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle