» » USB Over Network v4.7.5 Full

USB Over Network v4.7.5 Full


USB Over Network
USB Over Network Full İndir
 
İyice yaygınlaşan USB bellekler için düşünülmüş bir program. Program sayesinde, USB belleğinizi yerel ağ üzerindeki diğer kullanıcıların görmesini sağlayabiliyorsunuz. Ancak görmek isteyen her bilgisayarda bu yazılımın yüklü olması gerekli. Program tak-çalıştır tüm aygıtlarla uyumludur.

Herhangi bir USB aygıtı kullanmaya ihtiyaç duyduğunuzda (tarayıcı, flaş kart, flaş bellek gibi) bilgisayarın USB portuna takıp kullanabiliyorsunuz. Fakat içeriğe sadece takılı olan bilgisayardan erişilebilir. Peki, aynı USB aygıtı başkaları kullanmak isterse ne yaparsınız? Takılı USB aygıtı çıkarıp başka kullanıcıya verip kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede o kişide o aygıt ya da kaynaktan yararlanmış olur. Peki, dezavantajı var mı? Farklı kullanıcılara her zaman USB aygıtları veremeyebilirsiniz. Farklı yerlerde olunduğu zaman nasıl paylaşım yapılacak?

Ayrıca bir kullanıcıya bilgisayarda takılı bu cihaza çalışma izni vererek, başka bir ofis, şehir ya da ülkeden bağlanıp veri alışverişi yapabilmeye ya da o USB aygıt içinde rahat dolaşma sağlanabilir. Aynı USB aygıtı almaya gerek kalmdan hem cihaz hem de maliyet açısından kara geçmiş olunur.

FabulaTech, USB over Network ile farklı bir şekilde çözüm sunarak yerel ağ veya internet üzerinden uzaktaki bir USB aygıtına erişmeyi ve bununnla çalışmayı sağlıyor. Tek yapmanız gereken ağ sunucu üzerinden USB aygıtlarına ağ işlemine erişmesi için izin vermek. Herhangi bir kullanıcı USB over Network Client üzerinden USB aygıtlarına uzaktan bağlanıp çalışabilir. Sanki kendi bilgisayarında çalışıyormuş gibi.

USB over Network Server ve USB over Network Client ile USB aygıtlara erişim ve paylaşım gerçekleşir.
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
15-06-2015, 12:07 11 256 5
 1. avatar
  TeknoMobil 25 Haziran 2015 00:18
  Sanırım tv ile olmaz bu iş, çünkü istemci ve sunucu olması için, hangi bilgisayar sunucu olacaksa ona sunucu programı yüklenir, istemci olacaklara da istemci programı kuruluyor.

  Senin istediğin olay DLNA ile çözülür, bilgisayardan bu özelliği açarsan, tv dlna destekliyorsa dosyalarını tv üzerinden görebilirsin, telefonda kullaıyorum bu özelliği program gerekmiyor.

  Eyvallah sağol :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  BozKurTLaR 24 Haziran 2015 23:52
  Değişik ve yararlı bir programa benziyor benim düşüncem LG Smart TV ye bağlı bir usb'yi bilgisayardan görebilmek aynı ağ üzerinde olduklarından olabileceğini düşünüyorum sürekli çıkart tak yapmak yerine bilgisayardan içerisine dosya aktarabilsem çok iyi olurdu programla bir test yapalım bakalım teşekkürler usta ramazan ramazan iyi dua alıyorsun :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Osmay BEY 24 Eylül 2014 15:11
  İniyor. Allah razı olsun. İnşaAllah

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  sepulchral 23 Ağustos 2011 21:19
  Program sorunsuz

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  ercan25 6 Kasım 2010 11:51
  teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle