» » Comodo System Cleaner v3.0.172695.53

Comodo System Cleaner v3.0.172695.53


Comodo System Cleaner v3.0.172695.53
Comodo System Cleaner İndir
 
Comodo System Cleaner, sisteminizin daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli çalışmasını sağlayacak araçlar içeren ücretsiz bir uygulamadır. Sadece birkaç tıklamayla işletim sisteminizin bakımını kolayca yapabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:
Sistem Kütüğü Temizleyici: Sistem kütüğünüzdeki (registry) artıkları temizleyerek sisteminizi hızlandırmaya yardımcı olur. Kurulup kaldırılan programlar sistem kütüğünüzde artık kayıtlar bırakır ve bir süre sonra bunlar sistem kütüğünüzün boyutunu şişirerek sisteminizin yavaşlamasına neden olur. CSC ile sistem kütüğünüzü detaylı bir temizlikten geçirebilirsiniz.
 
Hatalı bir silme ihtimaline karşı da silme işleminden önce sistem kütüğünüzün yedeğinin alınmasını isteyip istemediğinizi de soruyor. Ancak programın en sevmediğimiz yanı, bu temizlik işleminden sonra sisteminizi yeniden başlatmanızı istiyor ve "daha sonra başlat" veya yeniden başlatmayı iptal etme gibi bir seçenek vermiyor. 

Disk Temizleyici: Sisteminizin diskleri üzerindeki fazlalıkları temizler. Bu fazlalıklar geçici dosyalar, geçici internet dosyaları, bazı uygulamaların geçici veya artık dosyaları, aynı dosyanın birden fazla kopyaları vs.dir. Bu dosyaları kaldırarak performans artırır ve gereksiz kullanılan alanları boşaltır.

Gizlilik Sağlayıcı: Tarayıcı geçmişi, çerezler, geçici dosyalar, kullanım kayıtları gibi gizliliğinize zarar verebilecek kayıtları ve dosyaları temizler.

Sistem Ayarları: Windows XP ve Vista'nın potansiyel gelişmiş ayarlarını kullanmanıza imkan verir. Sisteminizin gizli kalmış yönlerini açığa çıkarır. İçerdiği 50'den fazla ayarla sisteminizi kişiselleştirmenize ve kullanım performansını artırmanıza yardımcı olur.

Sistem Bilgisi: Sisteminizdeki yazılım ve donanımlar hakkında genel bilgiler verir.

Başlangıç Ayarları: Sisteminizin başlangıcında otomatik olarak çalışan uygulamaları düzenlemenize, istemediğiniz uygulamaların başlangıçta çalışmasını engellemenize yardımcı olur. 

Dosya İmzası Tanıma: Dosyalarınızın orjinal olduğunu anlamanıza imkan veren dosya imzalarını (checksum) görebilmenizi sağlar. Bir dosyanın MD5, SHA1 gibi imzalarını görebilir ve dosyanın orjinal olup olmadığını (üreticisinin verdiği imza değerleriyle karşılaştırarak) anlayabilirsiniz.
Comodo System Cleaner v3.0.172695.53


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
30-11-2011, 19:02 7 913 1
  1. avatar
    andheartman 8 Mayıs 2014 19:30
    Kırık Link Adminim ..

    Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle