» » BoneLab 2 v2.3.36 3D Full

BoneLab 2 v2.3.36 3D Full


BoneLab 2 v2.3.36 3D Full
BoneLab Full İndir
 
Özellikle alt sınıflarda Hayat bilgisi derslerinde üst sınıflarda ise Fen ve Teknoloji dersinde kullanabileceğiniz kullanımı ücretsiz bir insan anatomisi programı. programın kullanımı çok basit üzerindeki yazılı olan isimlendirmeleri silebilir ve rahatlıkla değiştirebilirsiniz.
 
Tamamı insandaki kemik yapısının tanıtımına yönelik olan bu program 3D 3 Boyutlu olup görsellik ön plandadır. Ayrıca Fen tekno. öğretmenlerimizin kesin arşivinde bulunması gereken eşsiz bir program.
 
Amatörlerin bu çok pahalı sistemleri kurcalama şansları yok, ama ev bilgisayarınızda insan bedenini ve kemik sistemini tüm detaylarıyla, Google Earth benzeri bir arayüz kullanarak incelemek isterseniz, ücretsiz sunulan BoneLab uygulaması ilginizi çekebilir.
 
Next Dimension Imaging firması tarafından hazırlanan ve sunulan uygulama, öğrenci, öğretmen ve hastaları hedefliyor. Uygulamada, insan bedenindeki 275 kemik, şu anda sahip olunan en ince detay düzeyiyle 3 boyutlu olarak modellenmiş. Tüm kemiklerin Latince ve İngilizce isimleri belirtilmiş, ayrıca kullanıcı istediği görüntü üzerine notlar alabiliyor.
indir
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
28-06-2015, 22:26 16 141 3
 1. avatar
  Ziyaretçi emre 4 Aralık 2016 19:11
  bende denicem inşallah güzeldir anatomi öğretmenim önermişti
  smile smile smile smile smile smile smile smile

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  adsız2312412 7 Kasım 2015 14:47
  hayır böyle bi programın içine bile virüs koyuyorsun ya bişey demiyorum. içi malware trojan dolu !!!! İNDİRMEYİN

  Cevap: Bu proğramı indirdiğine emin misin ? Aynı proğramı şuan bilgisayarıma kurdum hiçbir sorun yok ama dersenki neden uyarı aldım diye içinde patch var full yapmak için o patch virüs olarak görünüyor patch yaptktan sonra patch ı silebilirsiniz.. Bilgisayarınıza hiçbirşekilde virüs vs. bulaştırmaz...

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  MorphiN 27 Ocak 2014 20:20
  Merhaba. Program küçük olmasına karşın oldukça başarılı. İskelet sistemini merak edenler için birebir. Teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle