» » Nufsoft Nature Illusion Studio Pro v3.6.1 Full İndir

Nufsoft Nature Illusion Studio Pro v3.6.1 Full İndir


Nufsoft Nature Illusion Studio Pro

Nufsoft Nature Illusion Studio Pro Full İndir


Fotoğraflarınıza gerçekçi su, yağmur ve ses efektleri ekleyerek animasyonlu doğal sahneler oluşturun, dilerseniz video, animasyon ya da uygulama olarak kaydedip sevdiklerinize gönderin. Deniz kenarında ya da bir çağlayanın önünde çekilmiş bir fotoğraf, durgun bir görüntü olduğu için manzaranın heyecanını sınırlar.


Nature Illusion sayesinde bu fotoğraflara canlılık getirebilirsiniz. Güçlü grafik motoru sayesinde fotoğraflar üzerinde şelale, göl ya da deniz gibi kısımları belirterek gerçekçi dalgalanma ve akma efektleri oluşturabilirsiniz.

Nufsoft Nature Illusion Studio Pro v3.6.1 Full İndirRar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
23-02-2018, 22:58 16 490 2
 1. avatar
  Acemi 15 Ocak 2013 01:40
  ndemren,

  Aynen katiliyorum yazdiklariniza, fakat program ciktigindan beri hic gelistirilmedi.10 yil öncede ayniydi gene ayni. Genede daha iyisi yok bu programin veya varsada ben bilmiyorum.
  Resmleri eglenceli yapmayi sevenlerin kacirmayacagi bir program.


  Paylasim icin tesekürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  ndemren 16 Mart 2011 19:56
  Teşekkürler!
  Herkese öneririm süper bir program.
  Nehirleri akıtmanın,denizi dalgalandırmanın, kar,yağmur yağdırmanın dışında çeşitli gif kelebek, kuş vs. gibi ögeler ekleyip onları hareketlendirip süper gerçekçi fotolar oluşturulabilir, bunları önemli günlerde arkadaşlarınıza kutlama amaçlı da gönderebilirsiniz. Ayrıca bu programın ilave bir ekran koruyucu yapma yazılımı daha var onda bunda yaptıklarınızı onunla birleştirip çok güzel ekran koruyucuları hazırlayabilirsiniz...
  Emeğine sağlık!

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle