» » Alarmset v6.0.05 Türkçe Full

Alarmset v6.0.05 Türkçe Full


Alarmset v6.0.05 Türkçe Full
Alarmset İndir Türkçe Full
 
Alarmset programı ile belirlediğiniz saatte istediğini müzik ile alarmınız çalar, aynı zamanda belirlediğiniz saat te otomatik olarak bilgisayarı kapatabilirsiniz, belirlediğiniz bir not görünebilir, güzel özellikleri olan basit kullanışlı bir programdır.

Özellikler:
# Ayarladığınız alarm için artık istediğiniz bir tarihi de girebiliyorsunuz. Ayrıca girdiğiniz saate göre sürekli tarih ayarlamanıza gerek olmayıp tarih otomatik kendini ayarlıyor.
# Bilgisayarı Kapatma özelliğinin yanında Bilgisayarı Yeniden Başlatma ve Oturumu Kapatma özellikleri de eklendi.
# Sık kullandığınız alarmları "Sık Kullanılanlar" olarak kaydedip istediğinizde tek tıklamayla otomatik yükleyebilirsiniz.
# Alarm çalarken 5 - 30 dk. arasında seçtiğiniz süre kadar alarmı kolayca erteleyebilirsiniz (Masa saatlerinizde ve telefonlarınızdaki Snooze-Erteleme Fonksiyonu)
# Elektronik kol saatlerinizde bulunan bir özellik olan kullanıcının isteğine bağlı olarak saat başı ve yarım saatte bir küçük hatırlatıcı pencere ve sesli uyarı ile periyodik hatırlatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.
# Tüm ayarlar tek pencere altında toplandı, ayrıca üst menüden bazı ayarlara direkt erişim verildi. Kullanıcının ayarlayacağı süre içinde alarm kapatılmazsa otomatik alarmı erteleme veya otomatik alarmı kapatma gibi gelişmiş ayarlar da yapılabilirsiniz.
# Daha görsel bir arayüze sahip Alarmset 6 da yazılar yerine simgelere ağırlık verdik, simgelerden programın işleyişine çabuk adapte olacaksınız.
Alarmset v6.0.05 Türkçe Full
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
3-07-2015, 03:47 13 013 3
 1. avatar
  FERHATTİN 3 Temmuz 2015 12:19
  ADMİN 2015 NÖRTON ANTİVİRÜS PROGRAMI KEY VARMI
  30 GÜN DOLDU ACİLL YARDIM

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  SADİKACAR 24 Mart 2013 17:22

  ellerine sağlık


  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  sepulchral 23 Ağustos 2011 21:42
  Teşekkürler güzel paylaşım :)

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle