» » Tercüman Çeviri Programı v2.0 Türkçe

Tercüman Çeviri Programı v2.0 Türkçe


Tercüman Çeviri Programı v2.0 Türkçe

Tercüman Çeviri Programı v2.0 Türkçe

 

Çok basit bir uygulama olan ve elinizin altında her zaman bulunmasını isteyeceğiniz bu küçük istemci, Google Translate ve Bing Translate servisini kullanıyor 57 farklı dil arasında hızlı bir şekilde anlık kelime, cümle veya paragraf çevirileri yapabilme imkanını size ücretsiz bir şekilde sunuyor. 

 

Eğer yabancı dil biliyorsanız internet kullanımında ve web siteleri üzerindeki araştırmalarınızda fazla zorlanmazsınız. Fakat yabancı dil bilmiyorsanız yaptığınız araştırma konusunda zorluk çekersiniz çünkü bulduğunuz kaynaklar, dokümanlar, siteler başka dillerde de olabilir. İşte bilmediğiniz yabancı dillerdeki yazıları Tercüman ile anında Türkçe'ye veya diğer dillere çevirebilirsiniz. Ayrıca içerisinde barındırdığı Telafuz eklentisi ile kelimelerin nasıl söylendiğini çok daha kolay bir şekilde öğreneceksiniz.

 

Sesli telafuz eklentisi 6 dil içermektedir
1- İngilizce
2- Almanca
3- İtalyanca
4- İspanyolca
5- Rusça
6- Fransızca

 

Google 54 Dil
Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Rusça, Danca, Afrika Dili, Arapça, Arnavutça, Belarusça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Çince Geleneksel, Endonezya Dili, Estonyaca, Farsça, Filipince, Fince, Galce, Galiçyaca, Haitian Creole Dili, Hırvatça, Hintçe, İbranice, İrlandaca, İsveççe, İzlandaca, Japonca, Katalanca, Korece, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Makedonca, Malezya Dili, Malta Dili, Norveççe, Portekizce, Romence, Sırpça, Slovakça, Slovence, Svahilice, Tay Dili, Ukraynaca, Vietnamca, Yidçe ,Yunanca.

 

Bing 36 Dil
Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Rusça, Danca, Arapça, Bulgarca, Çekçe, Çince, Çince Geleneksel, Estonyaca, Fince, Haitian Creole Dili, Endonezya Dili, İbranice, İsveççe, Japonca, Korece, Lehçe, Letonca, Litvanca, Macarca, Norveççe, Portekizce, Romence, Slovakça, Slovence, Tay Dili, Ukraynaca, Vietnamca, Yunanca. Rar Şifresi: www.teknomobil.org
6-03-2011, 05:42 56 029 6
 1. avatar
  yü cel keleş 30 Ağustos 2014 12:51
  Yabanci arkadaşlar

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Göktannn 24 Ocak 2011 22:10
  çok güzel bir program şuan kullanıyorum elinize sağlık paylaşım için :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  mahir34 24 Ocak 2011 00:20
  Paylaşım için teşekkürler emeğine sağlık.

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  handan 23 Ocak 2011 23:41
  selamlar

  şimdiye kadar bir çok siteden program indirdim ve yararlandım ancak bu site gibi sağlam ve güvenilir olanını görmedim arkadaşım, başarılarının devamını dilerim.

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  ungovernable 23 Ocak 2011 22:55
  Emeklerin ve paylaşımların için teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 6. avatar
  AXİ 23 Ocak 2011 21:36
  google ve bing kullanması programa ayrıcalık katıyor daha önce karşılaşmıştım bununla herkesin aklındaki ''acaba saçma saban çeviri yapar mı?'' sorusuna cevabı verebilirim sağlıklı bir çeviri için olmazsa olmazlardan.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle