» » Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full

Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full


Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full

Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full

 

Yılların eskitemediği şarap gibi (Alkolsüz şarap) bir antivirüs programı, program orijinal Türkçedir..

 

Temel Teknolojiler:
* YENİ! Saygınlık hizmeti
* YENİ! Norton Insight
* YENİ! Norton Download Insight
* YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
* YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
* GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme
* YENİ! Saygınlık hizmeti
* YENİ! Norton Insight
* YENİ! Norton Download Insight
* YENİ! Yedekleme Dosyalarına Web Tabanlı Erişim
* YENİ! SONAR 2 Davranışsal Koruma
* GELİŞMİŞ! Otomatik Yedekleme ve Geri Yükleme
* YENİ! Norton System Insight
* YENİ! Norton File Insight
* GELİŞMİŞ! Kimlik Avını Önleme
* GELİŞMİŞ! Ebeveyn Denetimleri
* Antivirüs
* Casus Yazılımları Önleme
* Ağ İzleme
* Rootkit’ten Korunma
* PC Ayarlama
* GELİŞMİŞ! Profesyonel Düzeyde AntiSpam
* GELİŞMİŞ! Güvenlik Açığı Koruması
* GELİŞMİŞ! Başlangıç Yöneticisi
* Norton Tarayıcı Koruması
* Bot Koruması
* Kimlik Koruması
* Norton Güvenli Web
* Akıllı Güvenlik Duvarı
* İndirme Koruması
* Hızlı Güncellemeler

Özellikler:
Neden Norton 360™’ı Seçmeliyim?
* YENİ! Eşi benzeri görülmemiş tehdit koruması sağlar — Virüs, Truva Atları, casus yazılım ve diğer tehditlere karşı korumayı bir adım ileri taşır. Norton™ saygınlık hizmeti teknolojisi, güvenli olup olmadıklarını anlamak için dosyaların farklı özniteliklerini eş zamanlı bir şekilde inceler.
* YENİ! Yeni dosya ve uygulamaları tehdit olasılığına karşı inceler — Yeni indirilmiş dosya ve uygulamaları yüklemeden ve bilgisayarınızda çalıştırmadan önce bu uygulamalarda bulunabilecek olası tehlikelere karşı sizi önceden uyarır.
* GELİŞMİŞ! Hızlı ve doğru taramalar için akıllı teknolojiler kullanır — Sektör lideri, çevrimiçi bir bilgi toplama sistemini kullanarak bilgisayarınızı tehditlere karşı hızlı ve doğru bir biçimde tarar.
* GELİŞMİŞ! Güvenli olmayan web siteleri ve şüpheli satıcıları tespit eder — İnternette gezinirken ve çevrimiçi alışveriş yaparken, kişisel bilgilerinizin siber suçluların eline düşmesini önler.
* GELİŞMİŞ! Anti-spam koruması — Spam postaların, kimlik avcılarının ve istenmeyen e-postaların posta kutunuzu işgal etmesini önler.
* GELİŞMİŞ! Web sitelerinde güvenli, tek tıklatmayla oturum açma olanağı sağlar — Tuş vuruşu kaydeden programların bilgilerinizi çalmasını önleyerek kimlik hırsızlığına karşı korunmanıza yardımcı olur. Ayrıca oturum açma işlemlerini hızlandırır ve çevrimiçi alışverişi kolaylaştırır.
* Çevrimiçi satın alma, bankacılık ve gezinme etkinlikleriniz sırasında kimliğinizi korur – Sahte web sitelerini ortaya çıkararak gerçek olanları belirler, böylelikle güven içinde çevrimiçi olarak gezinebilir, alışveriş yapabilir veya bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
* Tespit ettiği virüs, Truva Atları, solucanlar, bot’lar ve rootkit’leri engeller — Kapsamlı, ödüllü koruma sayesinde bilgisayarınızı her türlü siber tehdide karşı korumanıza yardımcı olur.
* Korsanların bilgisayarınızın kontrolünü ele geçirmesini engeller — Kişisel bilgilerinize erişimi engeller ve korsanların bilgisayarınızı başka bilgisayarlara siber saldırı düzenlemek için kullanmasını engellemeye yardımcı olur.
* Bilgisayarınızın sürekli en iyi performansta çalışmasını sağlar — Kayıt defterini temizler ve onarır, gereksiz İnternet dosyalarını kaldırır, sabit sürücünüzü birleştirir ve en iyi performansta çalışması için bilgisayarınızı geliştirir.
* Web tabanlı erişim ile önemli dosyalarınızı otomatik olarak yedekler — Kayıp durumunda dosyalarınızı her zaman her yerden tekrar bulabilir ve geri yükleyebilirsiniz. 2 GB güvenli çevrimiçi depolama alanı (daha fazla alan satın alınabilir) içerir.*
* Hızlı Güncelleme virüs koruması — Her 5 ila 15 dakikada bir yeni virüs araması yapar.
* Kablosuz ağınızı izler — Ağınıza yük olup bant genişliğini çalan davetsiz misafirleri tespit etmenize yardımcı olur.
* ÜCRETSİZ 24x7 Destek Dahil — İhtiyacınız olan yardımı, telefon, canlı sohbet veya kapsamlı çevrimiçi bilgi bankamız aracılığıyla, istediğiniz şekilde almanızı sağlar.

Norton 360 v5.0.0.125 Türkçe Full

https://turbobit.net/pac0ze1z77zb/N360.v5.0.0.125.Tr.zip.html

 

http://letitbit.net/download/49975.41704425c0b41afb0ce250d79217/N360.v5.0.0.125.Tr.zip.htmlRar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
20-04-2011, 04:32 41 688 1
  1. avatar
    bigbazuka 13 Ağustos 2013 14:59
    sizce en iyi internet security programı hangisi ?

    Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle