» » CyberLink YouCam Deluxe v7.0.2827.0 Full İndir

CyberLink YouCam Deluxe v7.0.2827.0 Full İndir


CyberLink YouCam Deluxe
CyberLink YouCam Deluxe Full İndir
 
CyberLink YouCam programı ile çevrimiçi video konuşmalarınızı daha güzel hale getirebilirsiniz. Skype, Facebook Messenger, Yahoo! Messenger, Windows Live Messenger, AOL Instant Messenger ve kamera isteyen tüm uygulamalar ile uyumlu olan bu güzel program ile webcam'inizi çok daha etkili biçimde kullanabilirsiniz. Ve bu sayede görüntülü konuşmalarınız daha eğlenceli hale gelecek. YouCam ile çok güzel temalar kullanabilir ve görüntülü konuşma yaptığınız kişiye olmadığınız bir yerdeymişsiniz gibi güzel şakalar yapabilirsiniz.
Oldukça kolay kullanımı olan YouCam araçları ile bu programı kullanmakta da hiçbir zorluk çekmeyeceksiniz. Yeni avatarlar, imaj dosyaları ve video klipleri yapabileceğiniz bu güzel program ile isterseniz webcam'inizden görüntüleri alıp üzerinde oynamalar bile yapabilirsiniz. Bir çok efekt ve özelliğe sahip YouCam ile chat yaparken eğlenceniz daha da artacak. CyberLink YouCam görüntülü konuşma seven kullanıcıların oldukça hoşuna gidecek.


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
2-06-2017, 01:24 42 664 1
  1. avatar
    Muhammed-G 9 Nisan 2014 20:56
    Çok güzel eğlenceli program pc nin yanında verilen cd nin içinde gelmişti sorunsuz kullanıyordum.Bunu kurup kullanınca skype ta yeşil çizgilerden kendimi zor görüyorum ama normal kullanırken sorun yok.Keşke kullanabilseydim.Teşekkürler. smile

    Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle