» » Messenger Plus! Live v4.84.384 Türkçe

Messenger Plus! Live v4.84.384 Türkçe


Messenger Plus! Live Türkçe

Messenger Plus! Live v4.84.384 Türkçe

 

MultiMSN (Çoklu Messenger, Çoklu oturum) özelliğini aktifleştirerek birden fazla hesabı aynı anda kullanabilirsiniz. Otomatik onaylama özelliği ile ekleme veya dosya transferlerini otomatikleştirebilirsiniz. Listenizdeki kişilere özel uyarı oluşturarak onların her durum değişikliğinin bildirilmesini sağlayabilirsiniz.

 

Messenger Plus! Live'daki yenilikler neler?

Günlük Arama
Messenger Plus! şimdi doğru- dan Günlük Görüntüleyici'den bütün konuşmalarınızı otomatik olarak dizinleyerek arama yapmanızı sağlıyor.

 

Yepyeni Bir Arayüz
İlk fark edeceğiniz şey Messenger Plus! pencerelerinin tamamen yeni görünümü olmasına rağmen daha da önemlisi siz aradıklarınızı daha kolay bulun diye yüzlerce ayarla her birinin düzenleri tekrar gözden geçirildi!

 

Messenger Arayüzleme
Messenger pencerelerinizin görünümünü yüklemesi çok kolay arayüzlerle tamamen değiştirin.

 

...ve her yerde geliştirmeler!
Birçok küçük ama önemli yeni özellik fark edeceksiniz: son kişi olaylarının konuşma pencerelerinde görünmesi, Kişi Listesi Temizleyicinin sizin listelerinde olduğunuz kişilerin listesini görüntülemenizi sağlaması, rastgele seslerin Ses Kütüphanesi penceresinden eklenebilmesi, geliştirilmiş Hazır İfadeler işlevselliği ve çok daha fazlası.

 

Sekmeli Sohbetler
Sekmeli bir web tarayıcısı kullanıyor musunuz? Aynı şey neden konuşmalarınız için kullanılmasın? Bütün sohbet pencereleriniz şimdi daha iyi tek bir pencerede gruplandırılabilir. Değişik konumlar, değişik seçenekler, bu özellik sizin özelleştirmeniz için.

 

Özel Sesler
Özel İfade Sesleri özelliği, kullanıcıların daha önce kaydedilmiş kendi seslerini konuşma sırasında gönderebilmelerini sağlar. Sesler iki tarafta da anlık olarak çalınır ve gerektiğinde otomatik ve saydam olarak aktarılır.
Milyonlarca ses akla gelen her kategoride zaten hazır, özel koleksiyonunuza başlamak için tek ihtiyacınız birkaç ses paketi. Ayrıca yeni ifade sesleri mevcut ses dosyalarından (MP3'ler gibi) kolayca oluşturulabilir ya da bir mikrofon ya da başka bir ses kaynağından canlı olarak kaydedilebilir.

 

Renkler, Biçimlendirme ve Komutlar
Messenger Plus! size, iletilerinizin metni ve arka planı için istediğiniz herhangi bir renk seçme imkanı sunar. Kalın, italik, altı çizili ve üstü çizili gibi özel biçimlendirmeler de eklenebilir. Ayrıca Messenger'ın hemen her yönü geleneksel IRC sohbet odalarında kullanılanlara çok benzeyen komut denen metin kısayolları ile kontrol edilebilir.

 

Hazır Metinler
Sürekli aynı şeyi yazmaktan yoruldunuz mu? Hazır metinlerle tanışın: basit bir kısayol ya da yazılı komutla gönderilebilen özelleştirilebilir iletiler. Otomatik metin değiştirme, kelime değiştirme ya da filtreleme için kullanılabilir.

Messenger Plus! Live v4.84.384 Türkçe

https://turbobit.net/1cvyowl0619u/MsgPlusLive.v4.8.4.zip.htmlRar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
4-07-2010, 03:15 11 404 1
  1. avatar
    Ahmet Büyüktavşan 26 Ağustos 2010 19:15
    Sayın site çalışanları gerçekten çok güzel bir siteniz var paylaşım diye bunlara derim ben. Her zaman program indirme sitem "TEKNOMOBİL" olmuştur ve olacaktır. Ellerinize emeğinize sağlık. Mafya 2 (2010) oyununun linklerini merakla bekliyorum. Pek fazla oyun meraklısı olmasam da o oyun dikkatimi çekti. Ben hiç oyun oynamayan biriyim ancak o oyunu oynayacağım galiba. Yeniden teşekkür ederim bu güzel programları bizlere sunduğunuz için sizleri tebrik ederim..

    Manisa / Kırkağaç'tan Saygılarımla..

    Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle