» » Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full


Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full
Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

 

Türkçe ve tam sürümdür, Adobe® Dreamweaver® CS6 web tasarım yazılımı, HTML web siteleri ve mobil uygulamalar oluşturma ve düzenlemeye yönelik kolay anlaşılır görsel bir arabirim sunar. Platformlar arası uyumluluğa göre tasarlanmış Akıcı Izgara Mizanpajı özelliğini kullanarak uyarlanabilir mizanpajlar oluşturun. Tasarımlarınızı yayınlamadan önce Çok Ekranlı Önizleme panelinde gözden geçirin.

Güncellenmiş Canlı Görünüm ve Çok Ekranlı Önizleme panellerini kullanarak platformlar ve tarayıcılar arası HTML5 içeriklerini verimli bir şekilde oluşturmak ve test etmek için yazılımınızı Dreamweaver CS6 sürümüne yükseltin. Geliştirilmiş jQuery ve PhoneGap™ desteği ile daha iyi mobil uygulamalar oluşturun ve yeniden yapılandırılmış çok parçacıklı FTP aktarma aracıyla kapsamlı dosyalarınızı yüklerken zamandan kazanın.

 

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

Adobe Dreamweaver CS6 yazılımındaki en yeni özellikler:

Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlama ve düzenlemeye yönelik bu lider yazılımın en son sürümünde sunulan Hızlı Yanıt Performansına sahip Akıcı ızgara mizanpajları, Geliştirilmiş jQuery Mobile desteği, CSS3 geçişleri ve diğer özellikler.

 

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

Çevrimiçi işletmeler kurun
Adobe Business Catalyst® platformunu kullanarak (ayrıca sunulmaktadır) sunucu tarafında kod yazma işlemlerine gerek olmadan karmaşık e-ticaret siteleri geliştirin. Ücretsiz deneme siteleri kurun ve yönetin.

 

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

Üretkenliği hızlandırın
Daha hızlı FTP aktarımları ve geliştirilmiş görüntü düzenleme özellikleriyle web sitesi ve mobil uygulama tasarımlarınızı daha verimli bir şekilde geliştirin ve sunun. jQuery Mobile ve Adobe PhoneGap™ çerçeveleri için sağlanan güncellenmiş destek sayesinde mobil uygulamalar oluşturun.

Adobe Dreamweaver CS6 Türkçe Full

 

 Rar Şifresi: www.teknomobil.org
14-08-2012, 13:58 49 371 3
 1. avatar
  MorF 21 Haziran 2014 17:42
  O milyonlarca kodu birkaç işlemle proğram kendisi yazıyor senin için. eskiden bende kullanırdım. gerçekten çök güzel bir proğramdır. Yeni başlayanlara tavsiyemdir. ama kodları da yavaş yavaş ezberleyin.

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  öfff 1 Ekim 2013 18:34
  allah bilir kaç milyon kod yazmak gerekiyordur

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Keşke 18 Mart 2013 20:49
  Keşke bi böyle sitede ben kurabilsem çok zor

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle