» » Windows Live Messenger 2012 Türkçe

Windows Live Messenger 2012 Türkçe


Windows Live Messenger 2012 Türkçe
Windows Live Messenger 2012 Türkçe
 
Windows Live Messenger, aktif internet kullanıcılarının büyük bir bölümünün vazgeçilmezi olan bir chat programı olmakla birlikte arayüzü kullanımı açısından basit ve rahat bir yazılımdır. Aktif bir internet kullanıcısının bilgisayarında mutlaka bulunması gereken programların başlarında olan Windows Live öncelik olarak hizmet yani kullanıcı görüşlerini ön planda tutmaktadır. Windows Live Messenger, yapıt amacı olarak internet üzerinden ücretsiz haberleşme sağlamaktır.
 
Tabiki aktif internet kullanıcılarının yanısıra Windows Live Messenger yazılımı hakkında fikir ve bilgi sahibi olmayan yeni ve pasif olan internet kullanıcılarıda bulunmaktadır. İndirLine.com ekibi olarak pasif ve yeni internet kullanıcıları için Windows Live Messenger alt bölümde kapsamlı bir anlatıma yer verilmiştir.
 
Windows Live Messenger yazılım özellikleri;
- Karşı konuşma kişisine titreşim gönderimi – Konuşmalarınıza anlam ve kesinlik katacak msn ifadeleri. – Windows Live Messenger yüklemesinden sonra otomatik olarak gelen msn avatarları. – Msn konuşmalarınıza keyif katacak grafik animasyonları msn göz kırpmları. – Geçmiş konuşma kayıtlarını depolama.
Windows Live Messenger, internet üzerinden rahatça geniş özellikleri olan bir chat yazılımıdır. Online olarak bu yazılımı kullanan kişiler, birbirlerini Kişi Ekle seçeneğinden ID (Hesap Adı) girişi yaparak kişi listesine ekleyerek iletişime geçebilir. Bu yazılımın en önemli özelikleri;
 
- Sesli iletişim kurma
Bu özellik sayesinde istediğiniz kişi ile istediğiniz zaman, internet hızınıza göre değişebilen sesli görüşmeler yapabilirsiniz. Sesli görüşme yapmak istiyorsanız Windows Live Messenger yazılımını İndirLine.com sitemizden indirdikten sonra istediğiniz kişinin konuşma penceresini açın ve konuşma penceresi üzerinde üst orta tarafta bulunan Arama seçeneğine basıyoruz bu işlemden sonra karşı tarafa bir davet gönderiliyor ve davetin cevaplanması bekleniyor. Karşı taraf bu daveti kabul ettikten sonra sesli görüşme uygulamasına başlıyabiliyorsunuz.
 
- Kameralı iletişim kurma
Kameralı görüşme özelliği ise sesli görüşmenin yanısıra kameralı iletişim yapmak istediğiniz kişiler için kullanabileceğiniz bir özellik. Kameralı iletişim sesli iletişimden farklı olarak kişi konuşma penceresinde bulunan kişi avatarlarının sol tarafındaki küçük kamera iconuna basmak davet göndermek için yeterli olacaktır.
 
- Görüntülü konuşma
Görüntülü Konuşma, Windows Live Messenger kullanıcıları için çok nitelikli bir özellik olmakla birlikte ücretsiz olması ek olarak cazip kılmaktadır. Görüntülü görüşme sayesinde, uzun zamandır görüşemediğiniz veya göremediğiniz kişiler için rahatlıkla görme ve konuşma imkanı bir arada sağlayan bir özelliktir. Kısacası sesli iletişim ve kameralı iletişim özelliklerinin bir arada oluşması diyebiliriz.
Bu özellikler dışında Windows Live Messenger yazılımının bir çok özelliği bulunmasına rağmen, en cazip kılan özellikleri bunlardır. Diğer taraftan, Windows Live Messenger online kişi ile oyun oynama, dosya transferi gerçekleştirme gibi protokollerede imkan vermektedir.
 
Sistem Gereksinimleri:
Vista / Win7 / Win8 (Xp de çalışmaz) 
Windows Live Messenger 2012 Türkçe


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
23-08-2012, 21:19 39 085 7
 1. avatar
  keke 23 Eylül 2016 22:32
  duygulanan çıksın kasıyor disappointed_relieved

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Aste 16 Mayıs 2016 14:23
  Halen çalışıyormu arkadaşlarla nostalji yapmayı düşünüyoruzda :D

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Asi Prens 13 Eylül 2012 05:22
  Merhabalar arkadaşlar nasılsınız umuyorum iyisinizdir, win8 kullanıyorum şaka maka değil:) 2012 messengeri fevkalede win8 için indiriyorum, kolay gelsin... : )  Cevap: Eyvallah aynen bende windows 8 takılıyorum bir aydır :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  Fatih Kaçar 6 Eylül 2012 22:19
  Merhaba, ben bu sürümü yükledim ancak el yazısı butonunu bulamıyorum. Acaba bu sürümde el yazısı özelliği yok mu?  Cevap: El yazısı olayını kaldırmışlar bende de yok

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  Kaan_93 28 Ağustos 2012 10:52
  admin kardeş web tabanlı browser oyun kurmaya yönelik görsel eğitim anlatım türü içeriğiniz varmı yada ben bulamadım sizin bildiğiniz bi program varsa paylaşırmısınız acaba ?

  Cevapla | Alıntı Yap

 6. avatar
  AlexLeSonsuza 28 Ağustos 2012 03:21
  Yeni kurdum, öncelikle eski sürümde olan değişiklikler, video görüşmesinde pencere boyutları gayet hoş olmuş ve msn listesinde kamerası olup olmayanları gosterebiliyor fazla vaktim olmadı şimdilik izlenimlerim bu kadar.

  Genel notum ise: 2011 den kesinlikle çok iyi

  teşekkürler teknomobil

  Cevapla | Alıntı Yap

 7. avatar
  Fatih Görgülü 25 Ağustos 2012 06:13
  Şaka mı ?  Cevap: He şaka yaptım hep beraber gülek diye, komik ti itiraf et... Neyine şaşırıyorsun ki 2012 sürümü çıktı paylaştım bende hata mı ettik ?

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle