» » Dj Mixer Pro Full

Dj Mixer Pro Full


Dj Mixer Pro Full 
Dj Mixer Pro Full v3.6.5
 
Dj Mixer Pro programı sayesinde şarkılarınıza miks yapma imkanınız oluyor. Ses dosyalarınız üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilir, seslere bass ve tizz verebilir ve daha birçok ses tonu uygulayabilirsiniz. Ayrıca kendi Playlist'inizi hazırlayarak, parçalara mix özelliği, efektler yapabilirsiniz. Kısaca kendi müziğinizin kendi dj i olacaksınız.
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
1-11-2014, 18:42 20 634 4
 1. avatar
  Meliksah 10 Ocak 2015 18:00
  1. Program çok güzel.
  2. Radyo yayını yapabilirmiyiz diye sormuş arkadaş; evet ama şu şekilde yapabilirsin. İp üzerinden yayın açarsın ses kartı yerine steoro dan verirsin sesi ayrıca mikrefonuda steora ya ayarlarsın artık steoro mu stera mı neyse işte :D ordan yayın yapabilirsin. Yada younow sitesine manycam ile yayında görüntün yerine bir wallpeaper verir ordan dediğim şekilde yayın yapabilirsin. Yoksa ücretli sunucu alman gerekir.

  3. Şimdi benim sorularım:
  - Bu ses verirken sağ üst tarafta bir buton var 'talk' diye ona bastığımızda ses azalıyo şarkının benim sesim yayına gidiyor bunu bir tuşa aktarmak mümkünmüdür ?
  - Bu waw. sesleri yani kısacası radyo efekt seslerini ben 'c' ve 'd' bölümüne ekleyip anca play tuşuna basıp çıkarabiliyorum. Buda yayında iken gecikme veriyo bana yani tek ekrandan yaptığım için herhangi bi tuşa atıyabiliyomuyuz program üzerinden bu efektleri ?
  - Son bir soru bu şarkı geçişlerinde, break e tıklayıp vicuuuv diye ses gelip şarkı değiştirebiliyorum anca, auto mix de şarkı pat diye bi anda kesiliyor ve öbür şarkı çalıyor ses azalarak veya çoğalarak değişmiyor buda bildiğiniz üzere sorun cıkarıyor.

  Yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  superhalit 26 Ekim 2012 14:47
  Barış,

  Bildiğim kadarıyla böyle bir özellik yoktur olsa yazardı

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Barış 22 Ekim 2012 09:25
  Hocam peki bu programda radyo yayını yapmak mümkün mü radyo özelliği varmı yani yayın yapmak için

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  Cantürk Da Silva 21 Ekim 2012 19:20
  denemekte fayda var teşekkürler abi Teknomobil'i Seviyoruz laughing

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle