» » Messenger Plus! for Skype v1.8 Türkçe

Messenger Plus! for Skype v1.8 Türkçe


Messenger Plus! for Skype v1.8 Türkçe

Messenger Plus! for Skype v1.8 Türkçe

 

Skype için Messenger Plus!, bilenler bilir eskiden messenger plus vardı, bi ton yeni özellik kazandırırdı messenger programına, şimdi o programın skype için olanı çıktı, detaylar konuda mevcuttur.

 

Animasyonlar (Göz Kırpmalar)


Arkadaşlarınıza, ailenize ve iş arkadaşlarınıza flaş video animasyonları (göz kırpmalar) gönderin. Göndereceğiniz animasyonları önce göz kırpmaları panelinden önizleyin.

 

Görüntülü Arama Kaydetme


Video ve sesli aramaları 3 kaydetme kalitesi seçeneği ile sınırsız olarak ücretsiz kaydedin. Messenger Plus! aramaları kaydetmeye otomatik olarak başlamak üzere yapılandırılabilir. Ailenizle ya da işinizle yaptığınız video ve sesli görüşmelerin özel anlarını saklayın.

 

Video ve Ses Efektleri


Skype aramaları en iyi şekilde özel yerleşik gerçek zamanlı olarak Skype aramaları daha fazla eğlenceli koymak video ve ses efektleri. Önizleme ve efektler önizleme panelinden içinde çağrı uygulamadan önce video / ses efektleri ayarlayın.

 

Video Paylaşım


Canlı Skype görüntülü konuşma haline bilgisayarınızı doğrudan videolarınızı paylaşmak! Gerçek zamanlı olarak üzerinde yorum yapmak mümkün olurken Messenger Plus! Sayesinde, artık video konuşma içine bilgisayarınızdan doğrudan herhangi bir WMV biçimli video paylaşabilirsiniz.

 

Kaplamalar


Kaplamalar gerçek zamanlı olarak görüntülü görüşmeler eklenebilir birkaç desen gelir dekoratif görüntülerdir. Bizim yerleşik tasarımlardan birini seçmek ya da sadece yerel diskinizde özel görüntüler içeren bir klasörü atamak. Belirleyin onun on-ekran konumlandırma ve bunu ekrana ya da uygun isteyip bu metin eklemek veya.

 Rar Şifresi: www.teknomobil.org
17-06-2013, 20:38 5 322 1
  1. avatar
    wolfturko 26 Haziran 2013 10:47
    messenger plusta çoklu açma durumu vardı. Bu yama ile aynı durum gerçekleşecekmi kullanan varmı arkadaşlar

    Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle