» » Outpost Firewall Pro v9.1.0.4643 Full

Outpost Firewall Pro v9.1.0.4643 Full


 Outpost Firewall Pro Full
Outpost Firewall Pro Full v9.1.0.4643
 
Outpost Firewall Pro bir çok özelliğe sahip bu firewall (güvenlik duvarı) programı isteğe bağlı olarak ziyaret ettiğiniz sitelerde veya aldığınız e-postalardaki zararlı scriptleri, reklam pencerelerini, vb. size zarar veren şeyleri engelleyebiliyor. Kısacası internete girmesini istemediğiniz her şeyi blokluyor program olsun oyun olsun.

Size yapılan saldırıyı algılayıp saldırıyı yapan bilgisayarı 15 dakikalığına sizden uzaklaştırabiliyor. İsteğe bağlı olarak bu süre artabiliyor. Programın Hassaslık ayarları sayesinde en küçük ping'leri ve port taramalarını bile algılayıp, yapanların size ip'sini veriyor. İnternete ulaşmak isteyen her türlü programın adını ve bağlanmak istediği adresi size iletiyor. İsteğinize bağlı olarak o programın internete bağlanmasını engelleyebiliyorsunuz. İnternet bağlantısına izin verdiğiniz programlardan birinin kodları değişirse size uyarı veriyor ve bir daha soruyor: "İnternet bağlantısını vereyim mi?".

Outpost Firewall, dünyanın en ünlü güvenlik yazılımları arasındadır ve bilgisayarınızı e-postadaki zararlı betiklerden (script), reklam pencerelerinden, internet solucanlarından, casus yazılımlardan, truva atlarından ve bilgisayarınızı ele geçirmeye çalışan hackerlardan koruyan bir güvenlik duvarıdır. Outpost Firewall güvenlik, denetim, gizlilik ve kolay kullanım olanağı sağlar.

Yazılım hacker saldırılarını algılar ve onları engeller, bilgisayarınızdaki bilgileri korur, web'de güvenli sörf yapmanızı sağlar ve gelen kutunuzdaki internet solucanı etkinliklerini durdurur.

Outpost Firewall, gizlilik modunda hackerlara görünmez. Bunlara ek olarak açılır pencereleri (pop-up) ve reklamları engelleyerek sayfa açılışını hızlandırır ve daha zevkli sörf ortamı sunar. Kullanıcı yararı için Outpost güncellemeleri yeni tehditlere karşı korumayı garanti eder.

Internet tehditlerle doludur: Internet solucanları, casus yazılımlar, truva atları, hijacker'lar ve diğerleri. Bunların hepsi sistem hatalarına, düşük sistem performansına ve diğer tehditlere açık kapı bırakan bir sistemin oluşmasına neden olur. Outpost Firewall, bütün bunlara engel olacağı gibi internet trafiğinizi izler ve bilgisayarınızdan veri gönderen programları izlemenizi sağlar.


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
27-11-2014, 13:30 5 294 4
 1. avatar
  hkoz 5 Kasım 2013 16:01
  teşekkürler.

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Doktors06 26 Ekim 2013 00:42
  antivürüs programı kullanmıyorum bunuda windowsun güvenlik duvarını manuel yapmaktaktan bıktığım için ve kaliteli olduğu için indiriyorum henüz inmedi ama işime yarayacaktır teşekkürler kardeşim

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  stronq33 10 Ekim 2013 17:58
  Admin abi bende 2 tane antivürüs programı var bunuda indirip kursam pc yavaşlar mı

  sistem özelliklerim :
  3 gb ram
  512 ekran kartı
  2.3 işlemci
  AMD işletim sistemi ?


  Cevap: Gerek yok ki bir tane yeter

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  qtahyamurat 10 Ekim 2013 08:55
  canım teknobilim çok teşekkürler.harika bir proğram.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle