» » Line Pc İndir

Line Pc İndir


Line Pc İndir

Line Pc v3.2.3.93 (Ücretsiz Görüntülü ve Sesli Konuşma)

 

Line programı ile ücretsiz telefon görüşmeleri ve görüntülü görüşümeleri ücretsiz yapabiliyoruz, ios android v.s üzerinde çalışan Line programı artık pc kullanıcıları içinde var. TeknoMobil olarak nasıl kullanacağınızı v.s anlatmaya çalışacağız. Line bilgisayar üzerinde çok rahat kullanılabilyor, sürekli bi eliniz telefonda olmak zorunda kalmaz.

 

Özellikler:

# Görüntülü görüşme ücretsiz

# Ücretsiz telefon görüşmesi

# Sınırsız Mesajlaşma

# Android ios windows mobile üzerinde çalışabilme

 

Line Pc Nasıl kullanılır:

Öncellikle telefon üzerinde kullandığınız Line programını açın, Daha fazlası yazan yere girin, oradan Ayarlara girin. Hesaplara tıklayın E-posta kayıt yerine kullandığınız eposta adresini yazın ve şifre belirleyip kayıt olun, eposta adresinize aktivasyon maili gelecek ona tıklayın bu kadar. Artık line üzerine kayıt ettiğini mail adresi ve oluşturduğunuz şifre ile bilgisayardan Line oturumu açabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Line Pc İndirRar Şifresi: www.teknomobil.org
2-12-2013, 22:13 10 484 5
 1. avatar
  Ziyaretçi reis 6 Aralık 2017 13:01
  Naber

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  gokhan006 22 Kasım 2014 23:07
  pc ye line nı kurdum. yalnız pc den görüntülü görüntülü görüşmeyi bulamadım  Cevap: Kamera simgesi gibi bi simge var, karşı tarafta açıksa kullanabilirsin.

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  ömer faruk 4 Aralık 2013 10:08
  uğurcan gibi düşünüyorum her gün bakmadan geçmem bu siteye bende süresini hatırlayamayacağım uzun zamandan beri takipçisiyim
  bu sebeple site sahibini tebrik ederim

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  uğurcan oktay 3 Aralık 2013 13:26
  Ya ben siteye alet edevat edinmek için giren arkadaşlara önemli bişey söylemek istiyorum.
  Yemin ederim ki, site yöneticisi arkadaşın adının serdar olduğundan başka hiçbir tanımam falan yok. Yıllardan beridir hepimiz bu siteden birçok edinmede faydalandık. Ben şahsen 10 yıla yaklaştı
  her formattan sonra birçok programı burdan edindim. Söylemek istediğim şu; Bu site gibi bir başka
  site daha yok . Ve site yönetimi gerçekten programların en temizini, en son versiyonları ve elinden geldiğince türkçe versiyonları araştırarak büyük bir emekle bizlere sunmakta. Beni rahatsız eden
  tek şey var site yönetiminin emeğinin karşılığını kazanamıyor düşüncesi. Siteye bakın reklam yok.
  Her şey bizler için yalın ve sade bırakılmış , yani site bize iyi hizmet adına , para kazanmaktan ödün vermiş, ben bu siteye kazandırmak istiyorum, nasıl olur bilemiyorum ama bütün arkadaşlara sesleniyorum bu sitenin kazanmasına yardımcı olmalıyız. Hiçbirimiz nankör değiliz. İlgilenen arkadaşlara önemle duyurmak istedim. Hep bereber bir şeyler yapmalıyız ki, site hak ettiğini alsın.


  Cevap: Eyvallah teşekkür ederim, iki adet reklam var şuan, adam akıllı reklam veren yok ilaç milaç reklamları oluyor onada ben uyuz oluyorum almam o tarz reklamlar, site kendini döndürüyor yani bi şekilde. Teşekkür ederim düşünmeniz bile büyük bi inceliktir.

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  kacak1907 2 Aralık 2013 23:26
  Teşekkürler

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle