Yandex Browser


 Yandex Browser
Yandex Browser

Yandex Browser bütün akıllı ve kullanışlı yandex servislerini içinde barındıran, hızlı ve güvenli bir internet gezginidir, güvenliği kaspersky ile sağlanan yandex browser üzerinde turbo modu da bulunur, ayrıca reklam engelleme gizlilik koruyucusu gibi eklentiler dahili olarak gelmetedir. Hızlı ve sorunsuz bir internet tarayıcısıdır. Ayrıca Fenerbahçe, Beşiktaş, ve Galatasaray taraftarları için özel tarayıcısıda mevcuttur.
 
Belgelerin Görüntülenmesi:
Yandex.Browser’ın Windows sürümünde internette bulduğunuz belgeleri görüntüleyebilirsiniz; bunlar ayrı sekmede açılacaktır. Yandex.Browser, ana ofis formatlarını destekler: metin dosyalarını, tabloları ve sunumları ve elektronik kitapları.
Turbo Modu:
Düşük hızlı internet bağlantısı olduğunda tarayıcı otomatik olarak Turbo modunu etkinleştirir. Özel teknoloji sayesinde sayfalar sıkıştırılır ve böylece daha hızlı yüklenir. Turbo modu, internetteki çalışmanızı hızlandırmakta kalmayıp internet kullanımında da tasarruf etmenizi sağlıyor.
 
Verilerin Eşitlenmesi:
Yandex.Browser'ı herhangi bir bilgisayarda, akıllı telefonda veya tablette kullanın. Favorilerinize ve düzenlediğiniz Tablo'ya her yerden ulaşılır ve Browser'da giriş yaptıktan hemen sonra yüklenir. Cihazınız bozulsa veya kaybolsa bile tüm veriler güvende olur ve kaybolmaz.
 
Tıkla Konuş:
Bilgisayar için Yandex.Browser, internette bulduğunuz telefon numaralarını hızlı aramanıza yardımcı olur. Sitedeki numaraya tek tıklama ile telefonunuza yüklediğiniz Yandex.Browser, numarayı  akıllı telefonunuzda sizin için çevirir. Tıkla Konuş'u etkinleştirmek için Yandex.Browser'ı iki cihaza da kurun ve eşitlemeyi açın.
 
33 Dilden Çeviri:
Tarayıcı; hem ayrı kelimeler için hem de bütün bir sayfa için İngilizce, Rusça ve daha pek çok dilden Türkçe'ye çeviri yapar.
 
Arkaplanlar:
Tarayıcınızda istediğiniz sıklıkta arkaplanı değiştirebilirsiniz. Varolan arkaplanlardan birini seçin ya da sevdiğiniz bir resim yükleyin.
 
Virüslerden Koruma:
Yandex'in güvenlik sistemi her gün milyonlarca siteyi denetler. Zararlı siteye giriş yapmaya çalıştığınızda tarayıcı sizi uyarır. Yüklenen her dosya ise «Kaspersky Labs» güvenlik sistemi tarafından denetlenir.
 
Ayarların İçe Aktarılması:
Yandex.Browser'ın ayarlarını ayrıca yapmanız gerekmez. Eski tarayıcınızdaki tüm ayarlar yeni Yandex.Browser'a otomatik olarak taşınır. Böylece favori sitelerinizi, ziyaret edilen sayfaların geçmişini ve diğer bilgilerinizi kaybetmezsiniz.
 
Eklentiler:
Uzantılar Yandex.Browser'a eklenmiş programlardır. Bunların yardımıyla yeni e-postalarla ilgili bildirimleri alabilir, internetteki reklamları engelleyebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Uzantılar Yandex.Browser'ın navigasyon paneline eklenip fazla yer kaplamaz ve internette çalışırken dikkatinizi dağıtmazlar.
 
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
27-05-2014, 15:29 8 731 5
 1. avatar
  Metinolmetin 7 Mart 2015 00:41
  Arama motoru servislerinin kendi üretimi olan web tarayıcılarına karşı bir allerjim var nedense, Güçlü eklentileri ile Mozilla Firefox' dan vaz geçemiyorum. :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  karmakan 7 Şubat 2015 12:57
  şahane bir tarayıcı. chromeye karşı ideal.

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  andheartman 2 Eylül 2014 19:45
  Yanxdex browseri öneriyorum sistemide kasmıyor kendine has lezzeti var alternatif tarayıcı arayanlar için güzel bir tarayıcı herkesin denemesini tavsiye ederim...

  Serdar anlattıgın kadar güzel proğramın bir güzel yanıda eklentiler hazır pasif durumda siz istediginizi etkin yapabiliyorsunuz kullanılmaya değer ve hiç silmeden kullanıcağım tarayıcıdır..

  Teşekkürler be usta :)

  Cevapla | Alıntı Yap

 4. avatar
  andheartman 30 Ağustos 2014 18:25
  Hocam mozilladan iyi tarayıcı tanımam ama denicem o kadar emek verilmiş anlatışmış ve denedikten uzun süre sonra yorum yapıcam test edelim ;)

  Teşekkürler love

  Cevapla | Alıntı Yap

 5. avatar
  ruhar 23 Haziran 2014 03:39
  hatirladigim kadariyla operadan vay gecmiordun admin seni yandex se tesfik ettiren nedir meraq ediorum tskler  Cevap: Zaten hala Opera kullanıyorum ;) Google karşı rakip olsun biraz diye

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle