» » MiniTube v2.5.0 Full

MiniTube v2.5.0 Full


 Minitube Full Türkçe
MiniTube Full İndir Türkçe
 
MiniTube ile youtubeyi masaüstü konforunda kullanma imkanına sahip oluyorsunuz, yani ne reklam ne video mesajları nede abuk sabuk sinir bozucu yorumları görmeden istediğiniz içeriği temiz temiz izleyebiliyorsunuz. İsterseniz videoları indirebilirsinizde. MiniTube Türkçe ve full sürümdür.
 
Crack işlemini videoya aldım kendinize göre uyarlayıp kırarsınız.
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
Sorun yaşıyorsanız Winrar'ı güncelleyin.
Sorun bende değil, sorun sende ben daha iyilelerine layığım.
22-09-2015, 14:39 4 403 2
 1. avatar
  BozKurTLaR 1 Ekim 2015 23:18
  Alıntı: hylt
  Video indirebilirsiniz de demişsiniz.Video indirme nasıl yapılıyor? Herhangi bir yerde böyle bir seçenek yok.

  Cevap: Tarayıcıda aç dediği zaman adres satırındaki adresi kopyalayıp indirme yöneticisine yapıştırırsanız indirme de yapıyor.


  Selam,

  Program size iki adet seçenek sunuyor, isterseniz açmış olduğunuz video'nun linkini alarak 3.parti diğer program üzerinden indirme işlemine geçebilir isterseniz programın kendi aracını kullanabilirsiniz, herhangi bir videoyu minitube da aratıp açın, video açık iken yukarıda ki sekmelerde ''Video'' sekmesine gelin ve İndir'e tıklayın, Videoyu otomatik olarak indirmeye başlayacaktır. Daha sonra videonun hangi klasöre indiğini ayrıca görebilir dilerseniz indirme yerini isteğinize bağlı olarak değiştirebilirsiniz.  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  hylt 13 Aralık 2014 02:25
  Video indirebilirsiniz de demişsiniz.Video indirme nasıl yapılıyor? Herhangi bir yerde böyle bir seçenek yok.  Cevap: Tarayıcıda aç dediği zaman adres satırındaki adresi kopyalayıp indirme yöneticisine yapıştırırsanız indirme de yapıyor.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle