» » Corel WordPerfect Office X7 Professional v17.0.0.361 Full

Corel WordPerfect Office X7 Professional v17.0.0.361 Full


Corel WordPerfect Office full indir
Corel WordPerfect Office X7 Professional Full v17.0.0.361
 
Corel WordPerfect Office, ofis çalışmalarınızda ihtiyaç duyacağınız programları içeren çözümler sunuyor. Pakette aralarında veri aktarımlarını sorunsuz halledebileceğiniz kelime işlemci, elektronik tablolama, sunum programlarının yanı sıra ek uygulamalar, grafikler ve yazı tipleri yer almaktadır.

Corel WordPerfect Office ile herhangi bir amaca yönelik dokümanlar hazırlayabilirsiniz. Quattro Pro ile tablolar oluşturduktan sonra istatistiki çalışmalar yapabilir, veri grafikleri oluşturabilirsiniz. Presentations ile profesyonel görünümlü sunum, rapor ve çizimler hazırlayabilirsiniz. Language Modul sayesinde, Türkçe de dahil olmak üzere, bir çok dilde yazım kontrolü yapabilirsiniz. Microsoft Visual Basic for Application yazılımı programlarınızda kullanacağınız küçük uygulamalar hazırlamanızı sağlar. Pakette yer alan küçük resim, fotoğraf ve yazı tiplerini kullanarak etkileyici yayınlar oluşturabilirsiniz...

Corel WordPerfect Office, PDF, HTML ve XML gibi popüler internet dosyalarını tek tıklamayla dönüştürebiliyor ve Microsoft Office’le rekabetini sürdürüyor.

Corel firması ülkemizde daha çok Corel Draw grafik paketiyle tanınıyor. Paketi vektörel grafik programları arasında üst düzey bir konuma yükselten Corel firmasının yıllardır üzerinde durduğu bir başka yazılım ise, Microsoft’un kurumsal alanda standart haline gelen verimlilik yazılımı Office’e kafa tutan Corel WordPerfect Office.

Bu yazılım sunduğu güçlü ve zengin özellikleri ve makul fiyatı yüzünden, Office’in silemediği küçük bir pazar payına sahip. Corel WordPerfect Office paketinin çekirdek unsurları kelime işlemcisi, Quattro Pro adındaki hesap çizelgesi ve sunumlar için Presentations. Bunlar Office’in Word, Excel ve PowerPoint’inin daha özelleştirilebilir seçeneklerini içeriyor ve aynı kısayolları kullanıyolar. Ancak MS Office dokümanlarını import etme konusunda çeşitli sıkıntılar yaşamak mümkün.

Yeni ve Geliştirilen Özellikler:
• PDF araçları – sağ bölümden PDF dosyaları oluşturun, çizin ve paylaşın
• SharePoint Server – diğer şirket çalışanlarıyla bir topluluk olarak bağlanın
• Web servisleri – dökümanlarınızı internetten otomatik olarak güncelleyin
• Dahili Thunderbird email – maillerinizi, rehberinizi ve randevularınızı yönetin
• Digital notebook – notlar alın, herhangi bir kaynaktan metin ve grafikleri tekrar kullanın
• Yeniden dizayn edilmiş yardım sistemi – cevaplara ve kaynaklara anında ulaşın
 
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
2-04-2015, 18:13 2 961 0

Yorum Ekle