» » Uydu Üzerinde Kaliteli Kanallar

Uydu Üzerinde Kaliteli Kanallar


en iyi tv kanalları 

Tavsiye Tv Kanalları

 

Uydu üzerinde birçok çöp kanal mevcut, bu çöp kanalların sayıca çok olması nedeniyle gerçekten kaliteli kanalları bazen göremiyoruz gözden kaçabiliyor. Reytingi bol tv kanalları da siktiriboktan aşk meşk dizileri, iğrenç evlenme programlarıyla kalitesiz insanların kalitesizliğini toplumumuza güzelce aşılıyor. Kaliteli yapımlar izlemek istiyorsanız 3 tv kanalı var Rtük'e rağmen gelip yatırım yapmışlar Türkiye'ye.

 

TLC

Belgesel tarzı yapımlar, ilginç yaşanmış hikayeler, dünyaca ünlü diziler, doğa ile ilgili yapımlar, yarışma programları ve daha fazlası olan müthiş bir televizyon kanalı

Frekans Bilgileri İçin Tıkla

 

Lifetime

Bu kanalda TLC tarzına yakın programlar var, programları adlandıramıyorum ama, insana bişeyler katan yapımlar var bolca.

Frekans Bilgileri İçin Tıkla

 

Sony Channel

Dünyanın en köklü elektronik şirketi de ülkemize yatırım yaptı, Tv de daha önce görmediğiniz filmler, dünyaca ünlü diziler yayınlamaya çalışıyor, çalışıyor diyorum çünkü sansürden bi bok kalmıyor ne yazık ki, küfür sansürü, kan sansürü, içki sansürü, sigara sansürü, marka sansürü derken ekran sık sık buzlanıyor malesef tüm kanallarda olduğu gibi, bu kusur Sony'e ait değil malesef ülkemiz yayıncılığı rezil durumda Rtük yüzünden.

Frekans Bilgileri İçin TıklaRar Şifresi: www.teknomobil.org
14-05-2017, 03:28 3 825 3
 1. avatar
  Ziyaretçi ali 19 Mayıs 2017 21:12
  emeğinize sağlık

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Walkinkdead 14 Mayıs 2017 23:25
  Şuan Robot savaşları programı vr Tlc de çok eğlenceli

  Cevapla | Alıntı Yap

 3. avatar
  Canerrr 14 Mayıs 2017 16:37
  Sony bu kadar sansür yapılan bi ülkeye tepki amaçlı yatırımını çekip gitmeli, artık tvden film izlemiyorum uzun zamandır.

  Tlc güzelmiş bu arada

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle