» » McAfee VirusScan Enterprise v8.8 Patch 4 Full

McAfee VirusScan Enterprise v8.8 Patch 4 Full


McAfee VirusScan Enterprise v8.8 Patch 4 Full
McAfee VirusScan Enterprise Full İndir
 
Hem Dünya'da hem ülkemizde bilgisayar virüsü, zararlı kod, spam e-posta gibi tehditler giderek artmakta ve daha karmaşık yöntemlerle zarar vermektedirler. Bilişim suçlarının (finansal bilgilere erişilmesi, gizli bilgilerin çalınması, bilgisayarların çalışmaz hale getirilmesi gibi) sayısında ciddi artışlar olmaktadır ve bu suçların örgütsel niteliği olduğu tespit edilmiştir. Bilinen virüs sayısı 100.000'i geçmiştir ve günümüzde Internet üzerindeki mesaj trafiğinin %70'i spam mesajlardan oluşmaktadır.

Diğer yandan, Internet tehditleri kaderiniz değildir. Yıllık 1 Milyar usd cirosu ve 3.000 çalışanı ile bir çok dev kurumsal firmanın ürünlerini standard olarak kullandığı McAfee, hem işlevsellik hem de performans anlamında en gelişmiş çözümleri sunmaktadır. Ev ve ufak ofisler için dizayn edilen McAfee ürünlerini kullananlar satış sonrası destek için 7x24 ücretsiz "chat" imkanından faydalanmaktadırlar.

Özellikler:
Kurumsal pazarın en beğenilen yazılımı McAfee Virus Scan'ın ev kullanıcıları ve ufak ofisler için dizayn edilmiş bu versiyonu bilgisayarınızı virüs ve zararlı kodlara karşı güvenle korur.
# Internete bağlandığınız anda Virus Scan 9.0 otomatik olarak e-postalarınızı, ekli dosyaları, internetten indirilen dosyaları, hızlı mesajlaşma programlarından gönderilen veya paylaşılan dosyaları virüslere karşı tarar.
# Aynı anda çok sayıda kullanıcıya kendini gönderen solucan, virüs ve truva atlarına karşı koruma sağlar.
# E-postaları, hızlı mesajlaşma programlarını ve Internet indirimlerini kontrol ederek farklı risk noktalarını güvence altına alır.
# Virus Scan Windows® gözatıcısı ile entegre olarak dosyalarınız etkin ve kolay şekilde taranmasını sağlar.
# Zararlı veya şüpheli dosyalar ve kodlar hemen tespit edilir ve temizlenir. Temizlenemeyen türden olanlar silinir veya karantinaya alınır.
# WormStopper™ özelliği ile kendini hızla yayan solucanlar durdurulur.
# ScriptStopper™ özelliği ile yeni türden, metin bazlı virüslere karşı koruma sağlar.
# Virus Scan 9.0 istenmeyen ufak internet yazılımlarını (spyware, adware, webdialer) tespit eder ve durdurur. Bu yazılımlardan bazıları kimlik bilgileriniz çalan casus yazılımlar, istenmeyen reklam yazılımları ve telefon hattınızı haberiniz olmadan kullanan yazılımlarıdır.
# Virus Scan Dünya genelindeki virüs aktivitelerini bir harita aracılığı ile size sunarak mevcut ve yeni tehlikelerden haberder olmanızı sağlar.
# McAfee'nin güncelleme dosyalarını saat farklerinden etkilenmeksizin Dünya'nın farklı bölgelerinde çalışan AVERT™ çalışanları yazmaktadır. AVERT™ güvenlik sektörünün en öncü ve saygın araştırma birimlerindendir.
# Internete bağlandığınız anda Virus Scan 9.0 kendini otomatik olarak günceller.
# McAfee kullancıları teknik talepleri için 7x24 online "chat" imkanı elde ederler.
McAfee VirusScan Enterprise v8.8 Patch 4 Full
 
 


Rar Şifresi: www.teknomobil.org
30-05-2015, 00:27 46 039 2
 1. avatar
  adnan1543 7 Aralık 2013 22:59
  rar şifresini verseydiğniz iyi olurdu.indirdik ama açamıyoruz

  rar şifresi istemiyormuş :) yanlışlık oldu

  Cevapla | Alıntı Yap

 2. avatar
  Teknomobil023 26 Nisan 2012 15:20
  Program için teşekkürler yalnız bir sorum olacak, güvenlik duvarı aktif iken explorerdan internete girip google sayfasında arama yaptıktan sonra arama sonuçlarından herhangi bir siteye giremiyorum, explorer güvenli programlara tam yetkiyle eklememe rağmen yine olmadı. Güvenlik duvarını kapatınca bir sorun kalmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum, Saygılar.

  Cevapla | Alıntı Yap

Yorum Ekle