» İnternet Yazılımları

NetLimiter Pro Full İndir   NetLimiter Pro programı ile internet trafiğinizi kontrol altına alabilir ve bağlantılarınızı görüntüleyebilirsiniz. Windows için tasarlanmış bu mükemmel kontrol aracı sayesinde internet bağlantınızı çok daha düzgün kullanacaksınız. Download ve upload limitlerinizi kendiniz belirleyerek hem download yapıp hem de internetin yavaşlamasını önleyebilirsiniz,

5-12-2018, 16:22 5

CuteFtp Pro Full İndir   CuteFtp Pro Türkçe, Ftp programları içinde en kullanışlı en pratik ve en hızlı olanlardan biridir, sekme desteği, çoklu site yöneticisi, kullanıcı dostu arayüzüyle bu ftp piyasasının kralıydı bir zamanlar. Program orjinal Türkçedir Pro ve full sürümdür.

11-05-2018, 22:57 35

Hide ALL IP Full İndir İp gizleme programları içinde en başarılı programlardan birisidir, istediğiniz lokasyonu seçer istediğiniz tarayıcı ile gezinti yaparsanız. Ülkeye göre ip seçimi mevcuttur programda sunulan iplerin hız bilgileri görsel olarak bulunmaktadır. Hide ALL IP full sürümdür patch ile sorunsuzca kırılabiliyor.

11-04-2018, 23:02 3

Du Meter Full İndir Du Meter programı ile internete bağlı bulunduğunuz modeminizdeki veri akışını takip edebilir, bağlantı hızınızı ölçüp görebilirsiniz. ADSL ve diğer herhangi bir tür internet bağlantısı kullanıcıları tarafından kullanılabilen bu program ile download ve upload miktarlarınızı an ve an takip edebilirsiniz. Veri akışını size gerçek zamanlı bir grafik ile sunan program basit arayüzü

13-02-2018, 16:51 3

Wireless Security Auditor Full İndir Elcomsoft Wireless Security Auditor programı genç hakkırların vazgeçilmez wifi şifre kırma programlarından biridir. Hiç bir işe yaramadığı halde halk arasında dönen laflarla bir efsane olmuştur, insanlar bir yalan atar o yalan büyür büyür bir efsaneye dönüşür ya işte öyle bi programdır bu. Elinizde bir şifre listesi olacak ve bu program onu ordan deneyecek

11-02-2018, 23:12 18

Dns Jumper İndir Dns Jumper Türkçe destekli Türk yapımı bir programdır, ufacık boyutlu ve işini fazlasıyla iyi yapan bir programdır aynı zamanda, bünyesinde toplam 37 farklı dns adresi barındırır, bunları tek tıkla sisteminize tanıtabilirsiniz. Seçtiğiniz dns ne kadar hızlı v.s programın arayüzünde bunu kontrol edebiliyorsunuz.

10-02-2018, 18:27 14

Avira Phantom Vpn Pro Full İndir Avira tarafından yapılmış Vpn programıdır, bu program sayesinde istediğiniz ülke üzerinden internete çıkış yapabilirsiniz, gerisini biliyorsunuz işte ip gizleme ve yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanılıyor.

9-02-2018, 22:26 0

Change Mac Address Full İndir   Change Mac Address programı Mac adresi değiştirme programıdır, mac adresi değişimi özellikle online oyunlarda hile yapan hileciler hırsızlar haydutlar için olmazsa olmazlardandır, oyunlarda mac ban yemişseniz tek çözümü budur. Mac adresi telefondaki imei numarasına benzer evlat fişlenmenin binbir yolundan sadece bir tanesidir.

15-11-2017, 23:20 2

Xshell Full İndir   Xshell programı TelNet tarzı bir programdır mevcut Telnet'ten farklı bir görünüme ve esnek bir yapıya sahiptir, en belirgin özellikleri kullanıcı ara biriminin kullanıcı tarafından düzenlenebilmesi ve yapılan tüm işlemlerin günlük şeklinde tutulabilmesi. Telnet programına aşina olmasanızda kolaylıkla Xshell ile bir sunucuya erişim yapabilirsiniz.

15-11-2017, 22:56 0

cFosSpeed Full İndir cFosSpeed programı online oyun oynarken ping süresinizi sürekli yüksek tutarak oyunlardan atılmanızı önler, tabi bunun yanında internet bağlantınızı düzenleyerek daha sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlar, sayfalar daha hızlı yüklenir v.s v.s gibi özellikleri vardır, kısacası kullanmasını bilene on numara bir programdır.

28-10-2017, 00:20 38

PGWare Throttle Full İndir   PGWare Throttle programı ile artık bağlantı hızınız, dosya indirme ve yükleme hızınız artacak psikolojik olarak tabi, program modeminizi en verimli çalışacak şekilde ayarlamalar yapar işin özü budur aslından, bu hızlanma bağlantı hızınıza göre değişiklik gösterebilir.

31-05-2017, 01:06 10

Auto Hide IP Full İndir   Auto Hide IP, IP adresinizin bir web sitesini her ziyaret ettiğinizde kayıt altına alındığını biliyor muydunuz? Birçok web sitesi ve yazılım internet etkinliğini izlemek için IP adreslerini kayıt altına alır. İnternete her bağlandığınız anda bir kimlik numarası ya da IP ataması yapılır. Bu kimlik numarası her dolaştığınız yerde izinizi bırakır.

29-04-2017, 14:20 20
1 2 3