» Uploaded.to Dosya indirme

Uploaded.to Dosya indirme

uploaded.to

Uploaded.to Dosya indirme

 

Bu siteden indirme yapmak son derece kolaydır, resme yada videoya gerek yok sadece bilmeniz gereken iki şey var başkada bişey yazmaya gerek yok zaten.

 

1. İdm İle İndirme Yapamıyorum: Free üyeler idm ile indirme yapamadıklarını söylüyorlar cevabı çok ama çok basit, güvenlik kodunu yazdıktan sonra klavyedeki (Alt tuşuna basılı tutun) ve entere basın idm yerine tarayıcınız indirecek dosyayı. Yani sorun yaşayanlar bunu yapsa yeterli idm için.

 

2. İkinci Dosyayı İndiremiyorum: Bununda cevabı çok basit Free üyelere her yerde olduğu gibi burada zaman kısıtlaması oluyor ikinci dosyada, bütün sitelerde yaptığınız gibi modemi kapatıp açın devam edebilirsiniz, yada alternatf link varsa oradan indirirsiniz, kısacası free üyeler modemi kapatıp açsın yeterli.

 

3. Yukarıdaki iki açıklama uploaded.to dan premium üyeliği olanları kapsamıyor..

 

Free üyeler jdownloder kullanırsa üstteki sıkıntıları yaşamazlar, linkleri ekleyin jdownloader onları indirir. Şuradan İndirebilirsiniz: (JDownloader Tıkla İndir)

 

Premium Referansım Alttadır:

uploaded.to

Buda Resimli Anlatımı:

 

 

 

 

Önemli Not:

Neredeyse tüm dosya paylaşım siteleri kapandığı için herkes buraya yüklendi, o yüzden gün içinde free kullanıcılara indirmeyi kesebiliyorlar, daha sonra tekrar deneyin.